Evde özel bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında evlere hemşire hizmeti tedavisi uzun süren hastalıklarda kontrol sürecinin daha sağlıklı bir şekilde ilerletilebilmesini destekler. Özellikle yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştiren hastalar, tek başına hastalık sürecini atlatamayanlar ve kronik rahatsızlık sahipleri sunulan evde bakım hemşire hizmetinden yararlanabilir. Hastaların sağlık kuruluşundan ayrıldıktan sonraki evde bakım süreci Deva Evde Bakım firması aracılığı ile görevlendirilen yetkililer tarafından titizlikle sunulur. Burada amaç sunulan hizmetle birlikte tanısı konmuş olan hastalığı dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruyabilmektir. Engelli hastalar, çocuklar ya da kendine bakamayacak kadar ileri yaşa sahip olan yaşlılar için evde bakım hemşire hizmeti büyük kolaylık sunuyor.

Evde bakım hemşire hizmetinden faydalanmak isteyenlerin 7/24 aktif telefon hattı üzerinden bizlere ulaşması mümkündür. Kapsamda sunulan faydalar kişiye özel bir program tasarlanarak hastalık sürecinin evde daha kontrollü bir şekilde atlatılmasını destekler. Önemli olan hasta olan kişinin ve tedaviye muhtaç olanın ihtiyaçlarını göz ardı etmeden bir plan oluşturabilmektir. Evdeki konfor alanını zedelemeden alanında uzman ekip elemanları hastalığın türüne yönelik olarak uygulanması gereken tedavi metodunu belirler. Bu sürecin daha rahat ve konforlu geçmesini sağlayacaktır. Süreçte steril bir şekilde tüm ekipmanlarla beraber ev ortamına giden sağlık ekipleri hastanın enfeksiyon riskini göz önünde bulundurarak kapsamlı ve donanımlı bir tedavi sürecini başlatır.

Evlere hemşire hizmeti hastane dışında uygulanması gereken tahlil ve tetkik işlemleri, fizyoterapi işlemleri, kan alma, sonda takma, elektronik cihazlar ile hastalıkları düzenli takip etme hizmeti olarak sunulur. Firmamıza ulaşarak fiyat üzerine net bir bilgi firma aracılığı ile öğrenilebilir. Bizleri aktif telefon hattımız üzerinden 7/24 arayabilir ve evde hemşire hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gün içerisinde belirli saat aralıklarında randevu talebi doğrultusunda hemşirelerimiz istenen alana yönlendirilir. Saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak farklı periyotlarda evde hemşire hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzmir ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşabilir, sağlık kurumlarını aratmayacak özen ve disipline sahip olan tedavi hizmetimizden en kısa sürede faydalanmaya başlayabilirsiniz.