Tırnak çekimi zaman zaman ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerinden birisidir. Tırnak batması, tırnakların tahriş olması, bir şekilde tırnağın şeklinin bozulması veya kırılması gibi durumlarda tırnağın çekilmesi gerekmektedir. Bu tür sorunlar genellikle ayak tırnaklarında olsa da el tırnaklarında da görülebilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız İzmir ilinde hizmet veren en köklü evde sağlık kuruluşlarının başında gelmektedir. Her türlü sağlık hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Firmamız her geçen gün kendisini de geliştirmektedir. Bu noktada açtığı yer sayesinde sadece evde sağlık hizmetleri vermekten çıkmış ve artık hastalarını kendi yerinde de ağırlamaya başlamıştır. Hastalarından gelen isteklere firmamız her zaman en iyi cevabı vermek için çalışmaktadır.

Tırnak Çekimi Nedir?

Firmamız bir şekilde batan veya kırılan tırnağınızın çekilmesi gerektiğinde bu hizmeti sizlere vermektedir. Firmamız bu alanda uzman olan bir ekiple tırnak çekimi işlemini gerçekleştirmektedir. Bu hizmet insanlar tarafından korkulan hizmetlerden birisi olmaktadır. Tırnağımı çekerken acır düşüncesi ister istemez insanların aklına gelmektedir. Fakat bu işlem tabii ki eski zamanlarda yapıldığı gibi yapılmamaktadır. Bunun için özel maddeler kullanılmaktadır. Tırnağın kendisini bırakması sağlanmakta ve tırnak alınmaktadır. Bu işlem tamamen acısız ve ağrısız bir işlemdir. Çok kısa sürmektedir. Özel kimyasallar ile hiç bir acı hissetmeden tırnağınız ile ilgili yaşadığınız sorun ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız bu noktada alanında uzman bir ekip kullanmakta aynı zamanda en iyi malzemeler ile sizlere hizmet vermektedir. En ufak bir problem bile yaşamamanız sağlanmaktadır.

Evde Tırnak Çekimi

Başta da belirtiğimiz gibi firmamız evde sağlık hizmetleri de veren bir firmadır. Hatta bu alanda en köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamız evde tırnak çekimi de yapmaktadır. Tırnağınız ile ilgili bir problem olduğunda ekibimiz gerekli olan tüm malzemeler ile evinize gelmekte ve bu işlemi evinizde yapmaktadır. Tabii ki burada da evinize gelen ekibimiz bu alanda eğitim almış olan sağlık personellerinden oluşmaktadır. Kullanılacak olan tüm ekipmanları da ekibimiz beraberinde getirmektedir. Evinizde sizler için mini bir operasyon alanı oluşturulmaktadır. Tırnak çekiminiz sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız İzmir ilimizin genelinde hizmet vermektedir.