Firmamızın sunduğu hizmetler arasında sonda takma değiştirme hizmetleri de bulunmaktadır. Sonda takmak ve değiştirmek özellikle de değiştirmek kesinlikle uzmanlık gerektirmektedir. Bu noktada insanlar bu alanda yardımı ihtiyaç duymaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu alanda sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir. Firmamız isterseniz evde bakım hizmeti olarak isterseniz de yeni açılan yerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamız İzmir ilimizin, evde bakım hizmeti veren firmaları arasında en köklü olan firmalarının başında gelmektedir. Tabii ki bu köklü yapısında da alanda büyük bir tecrübesi oluşmuştur. Firmamız bu noktada güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Sonda Takma ve Değiştirme Hizmeti

Sonda takma değiştirme yukarıda da belirtiğimiz gibi uzmanlık gerektiren konulardır. Firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Hastalarınız için sondalarını değiştirmekte ve değişmesi gerekiyorsa da yenisi ile değiştirmektedir. Firmamızın ekibi bu noktada uzmandır. Sizlere her zaman sağlık alanında eğitim almış olan kişiler ile hizmet vermektedir. Ekibimiz hemşireler, doktorlar ve hasta bakıcılardan oluşmaktadır. Tamamı bu alandaki uzman insanlardır. Firmamız için hastaların sağlığı her zaman en önemli konu olmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması firmamız için her şeyden önemlidir. Bu yüzden sonda takma ve değiştirme hizmeti noktasında da sizlere en iyi  hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Firmamız sadece iyi bir ekiple çalışmamakta aynı zamanda ekipman olarak da en iyi ürünleri kullanmaktadır. Tabii ki sağlık alanında kullanılan ürünler de büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız bu noktaya da çok dikkat etmektedir. Özellikle de ürünlerin steril olması noktasında büyük bir çaba göstermektedir. Tüm ürünleri steril edilmekte ve özel paketlerinde saklanmaktadır.

Evde Sonda Takma ve Değiştirme

Firmamız başta da belirtiğimiz gibi sağlık alanına evde bakım hizmetleri ile girmiştir. Bu alanda artık uzmanlaşmış olan firmalardan birsidir. Sonda takma değiştirme noktasında da evde sağlık hizmeti vermektedir. Bu noktada uzman ekibimiz istediğiniz gün ve saatte kapınıza kadar gelmekte, hastanızın sondasının değişimini yapmakta ve gitmektedir. Firmamız bu alandaki en tecrübeli firmadır. Bu noktada gönül rahatlığı ile hizmet almanız mümkündür.