Özellikle de belirli hastalıkları olanlar için şeker tansiyon ölçümü ve takibi büyük bir önem kazanmaktadır. Hastalar için bu tür ölçümlerin düzenli olarak yapılması hastalıklarının gidişatı hakkında büyük bir bilgi vermektedir. Doktorlar bu noktada gerekli olan teşhisleri daha rahat koyabilmekte ve tedaviyi de çok daha doğru yapabilmektedir. Fakat yaşı ilerlemiş olan hastalarda, yatalak olan hastalarda veya yalnız yaşayan hastalarda bu takibi kendi kendine yapmak çok zorlaşmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız şeker tansiyon ölçümü ve takibi konusunda da sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir. Firmamız isterseniz yeni açılan sağlık merkezinde isterseniz de evinizde gerekli ölçümleri yapmakta ve bunların takibini sağlamaktadır. Sadece kendiniz için değil anneniz, babanız, dedeniz veya başka bir tanıdığınız için de bu hizmetten faydalanmanız mümkündür. Tanıdığınızın her zaman yanında olamıyorsanız ama sağlığının da düzenli olarak takip edilmesini istiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Şeker ve Tansiyon Ölçümü Nedir?

Doktorlar başta şeker ve tansiyon hastalığı olmak üzere pek çok hastalığın takibi sırasında şekerinizi ve tansiyonunuzu ölçmenizi de istemektedir. Fakat unutkanlık problemi olan, yaşlı olan veya kendi kendine bu işlemi yapamayacak olan hastalarda bu büyük bir problem olmaktadır. Bu verilerin doğru olarak takip edilmemesi tam olarak tedavinin yapılamamasına neden olmaktadır. Bu noktada şeker tansiyon ölçümü ve takibi hizmetimiz ile hastanızın düzenli olarak şekeri ve tansiyonu ölçülmektedir. Ekibimiz bu alanda uzmandır. Şeker ve tansiyon ölçüm cihazları da bu alandaki en iyi markalardan tedarik edilmektedir. Tüm ölçümler düzenli olarak yapılmakta ve bunlar kayıt altında tutulmaktadır. Bu sayede hastanızın probleminin en iyi şekilde tanılanması ve tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Bu noktada ekibimizdeki doktorlar da sizlere yol gösterici olmaktadır.

Evde Şeker ve Tansiyon Ölçümü

Firmamız sadece merkezinde hizmet sunmamaktadır. Bunun yanında evinizde de bu hizmetleri vermektedir. Başta da belirtiğimiz gibi firmamız asıl alanı zaten evde sağlık hizmetleri ile başlamıştır. Bu noktada evde sunulan sağlık hizmetleri konusunda uzmandır. Bu tür takip işlerinde de sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Her gün aynı saatte ölçümleri yapmakta ve bunları raporlamaktadır.