Evde hemşire fiyatları sağlık kurumu tarafından belirlenmiş olan özel hemşire ile tedavi süreci planlaması yapılarak belirlenir. Deva Evde Bakım firmamız aracılığı ile talep edilecek evde bakım hemşire hizmeti için en doğru rakamı tedavi sürecinin tamamlanmasında talep edilecek seans süresi, hasta için uygulanacak tedavi metodu, özel ekipman ihtiyacı olup olmadığının tespit edilmesinden sonra ancak net bir bilgi verilebilir. Evde hemşire hizmeti bazı durumlarda ek hizmet talep edildiğinde farklı bir fiyat yansıması oluşabilir. Özellikle hastalık süreci daha özel bir ihtiyaç ortaya çıkarıyor ve doktorun uzmanlık alanı da farklılaşıyorsa yardımda bulunacak olan evde bakım hemşiresinin de ücreti bu yönde artış gösteriyor.

Evde bakım hemşire hizmeti sunulurken Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış uzman bir kadro tarafından inceleme süreci başlatılır. Firma çalışanları hasta ile iletişiminde uyumlu, alanında özgün ve hastalık sürecine hakim metotlar uygulamaya gayret eder. Önemli olan süreçte en doğru, sağlıklı ve daha az zarar ile tamamlayabilecek hizmeti ortaya koyabilmektir. Burada muhakkak ki müşterinin memnuniyete esastır. İletişim becerisi kuvvetli ve alanında yetkinliğe sahip olan evde bakım hemşireleri İzmir ve çevre bölgelerinden aktif telefon hattımız aracılığı ile talep edilebilir. Randevu talebiniz en kısa sürede dikkate alınarak belirlenmiş gün ve saatte bulunduğunuz ortama yönlendirme yapılır.

Evde hemşire hizmetleri dendiğinde akla gelen genellikle yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdüren, kronik rahatsızlığı bulunan, hastanelerden korkan, büyük ameliyat süreci sonrasını evde iyileşme ile daha rahat tamamlayacak olan kişilerin konforunu sağlamak için sunulan bir hizmet türüdür. Yeri geldiğinde evde bakım hemşiresi idrar sondası ya da beslenme sonrası takıp çıkarma işlemlerini uygular. Serum ve iğne tedavi tekniklerini gerçekleştirir. Hastanın düzenli tansiyon takibini sağlar. Kan alma ya da belirli vücut örnekleri alıp laboratuvara gönderme, damar yolu uygulamaları, iğne değiştirmek, sütur alma, kolostomi bakımı, yeni doğan bebek bakımı gibi farklı kategorilerde yardımda bulunabilir. Yapılacak işlemlerin tümü düşünüldüğü evde hemşire fiyatları üzerine firmamızı arayarak net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.