Gerek yaralanmalardan sonra gerekse de cerrahi operasyonlardan sonra en çok ihtiyaç duyulan sağlık hizmeti pansuman olmaktadır. Bu hizmet ile yaralı olan veya ameliyat geçirmiş olan bölge temizlenmektedir. Gerekli olan ilaçlar varsa bunlar sürülmekte, bölgenin iltihap kapması veya mikrop kapması engellenmektedir. Tabii ki bu noktada her hastanın hastaneye gelmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda da evde sağlık hizmetleri yardıma koşmaktadır. Firmamız hem evde bakım hizmetleri sunmakta hem de kendi yerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu konuda sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Evinize kadar gelerek yara olan kısma gerekli olan bakımı yapmaktadır. Firmamız uzun süredir bu sektörde hizmet göstermektedir. İzmir de yer alan en köklü firmalardan birisidir. Bu noktada güvenle hizmet alabileceğiniz firmaların da başında gelmektedir.

Pansuman Nasıl Yapılmalıdır?

Pansuman yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu noktada;

  • İlk olarak işlem yapılacak bölgedeki sargı bezleri dikkatli bir şekilde çıkarılmalıdır. Pamuk gibi ürünlerin kalmaması sağlanmalıdır.
  • Açılan bölge temizlenmelidir. Bölgede olmaması gereken toz gibi maddeler uzaklaştırılmalıdır.
  • Sonrasında gerekli olan krem ve solüsyonlar uygulanmalıdır. Eğer bu tür bir ilaç yoksa tentürdiyot veya benzeri bir malzeme ile bölge steril hale getirilmelidir.
  • Bu işlemlerden sonra bölge tekrar doğru şekilde sarılmalıdır. Burada mutlaka kaliteli malzemeler kullanılmalı ve sıkma derecesine de dikkat edilmelidir.

Firmamız yukarıda da belirtiğimiz gibi bu alanda uzun süredir hizmet vermekte olan tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Bunun yanında alanında uzman olan bir ekiple hizmet vermektedir. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır.

Evde Pansuman Hizmeti

Firmamız uzun süredir evde sağlık hizmetleri vermektedir. Günümüzde kendi yerinde de hizmet sunsa da evinizde de gerekli olan pansuman işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu noktada eğer hastaneye gelemeyecek durumda olan bir hastanız varsa veya kendiniz bu tür bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tüm İzmir ilimizde hizmet vermektedir. İzmir’in her alanına hizmet sunmaktadır. Evde sağlık hizmetlerini veren ekibimiz de alanında uzman olan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Sizlere en iyi hizmet evinizde de sağlanmaktadır.