Evde serum takma hizmeti Deva Evde Bakım hemşireleri aracılığı ile bulunduğunuz yere gelinerek steril bir ortam sunularak sağlanıyor. Özellikle damar içi antibiyotik enjekte işlemleri, ilaçların serum ile takviyesi ağız yolu ile yemekte zorluk çeken kişilere damar yolu ile beslenme uygulamaları mama ve sıvı tedavi uygulamaları ev ortamında sağlık ekibimiz tarafından sunuluyor.

Hastaneye gitmekten çekinen yatağa bağlı olduğu için yerinden kalkamayan kişilere İzmir ve çevre ilçelerinden hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Profesyonel ve alanında deneyimli ekip elemanlarımız ile aradığınız her an sizlere hizmetinizi sunuyoruz.

Evde C Vitaminli Serum Takma Fiyatı

Evde bakım hizmetleri doğrultusunda sunulan serum uygulaması intravenöz kateter uygulaması ile hastaya sunulur. Uzun süre hastanede tedavi görmüş olup bakımına evde devam edecek olan kişiler evde serum takma hizmetinden faydalanabilir. Tedavinin tamamlanma sürecine göre en az 24 saat başlatılan uygulama birkaç haftayı bulabiliyor. Randevu oluşturulurken ihtiyacınıza yönelik talebinizi detaylı bir şekilde iletmeniz süreci daha sağlıklı yönetebilmek için önemlidir.

Evde bakım hizmeti sürecinde kişinin eski bağışıklığına daha hızlı kavuşabilmesi için serum hizmeti oldukça önemlidir. Hizmet içerisinde antibiyotik tedavisi uygulanır. Kronik rahatsızlığı bulunanlar ve yaşlılar için sunulan hizmetimiz uygun fiyatlarla gerçekleştirilir. C vitaminli serum fiyatı hakkında net bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Evde Serum Takma Hizmeti Kimlere Uygulanır?

Evde serum takma hizmeti kapsamında sunulan tedavi çeşitleri farklı hastalara yönelik farklı hastalıklarda uygulama sağlanıyor. Takviye olarak vücudun direncini arttırıcı c vitamin serumu uygulaması da yapılabilmektedir. Hastanın reçetesi talep edilen hizmet ilaç temin süreci detaylı bir şekilde aktarıldıktan sonra randevu gün ve saati oluşturulabilir. Bu hizmet kapsamında daha çok enfeksiyon riski bulunan antibiyotik tedavisine başlatılan hastalar, ağır ameliyat sonrasındaki tedavi süreci, kemoterapi tedavisi görmüş olan kanser hastaları, yatağa bağlı metabolik dengesini kuramayan hastalar ağız yolu ile beslenemeyen ve uzun bir süre damar yolundan serum alarak beslenme sağlayabilen hastalara yönelik uygulama sağlanır.