Glutatyon serum tedavisi vücutta yer alan mikroorganizmaları vücuda zarar vermesi vücudun bağışıklık sistemini yavaş yavaş kaybetmesi hastalıklara karşı direncini yitirmesi durumunda uygulanan bir tedavi metodudur. Vücut tarafından üretilmesi oldukça zor olan Glutatyon hastalıklara karşı antioksidan üretimini yavaşlatır. Bu durumda belirli aralıklarla vücuda Glutatyon serumu alındığında içerisinde yer alan Sistein, Glutamin ve Glisin maddeleri rahatlıkla enjekte edilebilir. Deva Evde Bakım firmamız aracılığıyla talep edilecek olan Glutatyon serum tedavisini evde bakım hizmetleri en doğru ve verimli tedavi sürecini alanında uzman ve yetenekli sağlık çalışanları ile sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bizlere her an 7/24 aktif telefon hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Glutatyon takviye işlemi genellikle uzun süreli hastalık süreci geçirenler, ilerlemiş yaşa sahip olanlar, kronik hastalığı bulunanlar tercih etmektedir. Bu madde bağışıklığı kuvvetlendirir. Vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır. Gündelik hayatta daha yüksek performans alabilmeyi sağlar. Farklı meyve ve sebzelerin içerisinde yer alan Glutatyon vücuda yiyecekler aracılığı ile alınmadığında toksik maddelerden arınabilmek gittikçe zor hale gelir. Bu nedenle bağışıklık gitgide zayıflar ve vücudun genel direnci azalır. Vücuda yerleşmiş olan toksik maddeler ağır metaller ile beraber vücudun genel mekanizmasını sağlıksız hale getirir. Hastalıklara birebir açık hale gelen vücut besinlerden alamadığı Glutatyon nedeniyle kronik rahatsızlıklara ve geçmek bilmeyen rahatsızlıklara neden olacaktır.

Glutatyon tedavisi firmamız aracılığı ile yaklaşık 4 ile 6 seans arasında değişen bir uygulamayı kapsar. Seansa yönelik olarak fiyat belirlemesi yapılır. Bu vücudun ihtiyacına göre değişir. İstendiğinde evde Glutatyon serum takviyesi ekip elemanlarımız ile oluşturulan randevu neticesinde hastaya sunulabilir. Haftada 2 kere olacak şekilde vücuda uygulanabilen belirli bir program ve seans aralığı doğrultusunda gerçekleştirilen Glutatyon serum uygulamasının doktor kontrolünde gerçekleştirilmesi gerekir. Yaklaşık 6 seans tamamlandığında kişi gözle görülür bir şekilde vücudunda yenilenmeyi hissedecektir. Gerek görülürse tedaviye iki ya da 4 ay devam edilir. Tedavi süresi toplamda 15 dakikayı buluyor. İzmir çevre bölgelerinden iletişim numarası üzerinden randevu talebi oluşturulabilir. Damar yolu ile vücuda serum aktarımı sağlanıyor. Toz şeklinde olan Glutatyon maddesi seruma enjekte edilerek saf su ile karıştırılıyor. Ağız yoluyla alınması mümkün değildir. Tamamen etkisini yitirecektir. Glutatyon ilavesi yapılan vücut özellikle Alzheimer hastalığına karşı kendisini güçlü hisseder. Otizm tedavilerinde sıklıkla kullanılır. Uyku düzene girer. Cilt rengi berraklaşır. Daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde edilir. Yaşı ilerlemiş kişiler için insülin tedavisini önlemek için kullanılır. Enerji yükselirken vücudun bağışıklığı daha kuvvetli hale gelecektir.