Eve gidip serum takma günümüzde sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde hastanın hastane ortamında en az süreyi geçirmesi sağlanmaktadır. Evde sağlık hizmetleri ile kısa süre içinde hastalıklar geçirilebilmektedir. Tedavi süreçleri için hastaneye gelmenize gerek kalmamaktadır. Deva evde sağlık olarak tüm İzmir ve çevresinde etkili hizmetler sunuyoruz. Adresinize gelerek serum takma, sonda değişimi, sonda bakımı, glutatyon takviyesi gibi farklı işlemleri yapabiliyoruz. Geniş ve uzman kadromuz ile bunu başarıyoruz. Siz de detaylı bilgi almak ve konuyla alakalı bizlere ulaşmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayınız. Kısa süre içinde tam donanımlı araçlarımız ile adresinize geleceğiz. Daha fazla bilgi ve detay için hemen bizleri arayın. 


Evde Serum Takma Hizmeti
Evde serum takma hizmeti
oldukça kapsamlı ve önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde hastanelere gitme derdi ortadan kalkmaktadır. İzmir gibi büyükşehirlerde bir yerden bir yere gitmek zahmetli olabilir. Özellikle hastaneler arasında gezmek ya da sevk edilmek hasta açısından ciddi problemdir. Yatalak hastalarda bu durum daha kötüdür. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak ve kısa süre içinde daha verimli bir sağlık geliştirmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Hastanemiz adresinize gelerek serum takviyesi yapmaktadır. Hastalıklar kısa süre içinde geçirilmektedir. Daha fazla bilgi almak ve bu hizmetten yararlanmak için hemen arayın.


Evde Serumun Faydaları
Evde serum birçok fayda sağlar. Bunlardan ilki zaman kazancıdır. Hastaneye gitmek zaman kaybetmenize yol açar. Ancak evde serum ile bu sorun ortadan kalkar. Hastaneye gitmeden evde tedaviye devam edebilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise evde serum ile mikrop kapma ihtimaliniz azalır. Son dönmede artan Covid vakaları sebebiyle hastanelerde sıkıntılar olabilmektedir. Bu yüzden ev ortamında kendi yatağınızda serum tedavisi alarak sorunları çözebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak serum hizmetini evde alarak maddi kazanç da elde edebilirsiniz. Hastaneye nakil işlemleri pahalıdır. Bunun yerine evde yatan hastanıza bakım yapılabilir. Serum ile iyi hissetmesi sağlanabilir. Daha fazla bilgi için hemen bizleri arayıp kısa sürede destek alabilirsiniz.