Evde Trakeostomi tedavisi kapsamında rahatsızlığı bulunan hastalara yönelik firmamız aracılığı ile hizmet sunuluyor. Tedavi yönteminde önemli olan hastanın memnuniyetini sağlayabilmenin yanı sıra sürece dair net bir bilgi sahibi olabilmektir. Alanında uzman hizmetliler uzun yıllardır deneyimledikleri tedavi süreçlerini hasta üzerine uygular. Özellikle hastalığın içeriğinde yer alan solunum yetmezliği sıkıntıları uygulanan kısa süreli tedavi metotları ile ev rahatlığında giderilebilir. Solunum rahatsızlığı çekenler özellikle gırtlak kısmında nefes alma problemi yaşayanlar için uygulanan tedavi metodunda nefes borusunun bulunduğu alana bir delik açılır ve hastanın buradan daha rahat nefes alabilmesi sağlanır.

Evde Trakeostomi Tedavi Uygulaması

İzmir ilinde Evde uygulanan Trakeostomi tedavi yönteminde önemli olan hastanın hijyenik bir şekilde ortamda bulunabilmesidir. Hastanın hijyen süreci özellikle nefes borusuna uygulanan delik açarak nefes alabilmeyi sağlama tekniği kullanıldığı için çok daha önemli olur. Bu süreçte trakeostomili hasta beslenmesi ve bakım çok önemlidir. Kısmi olarak uygulanan alanda yara oluşmaması için düzenli takibi yapılmalıdır. Bu süreçte Deva Evde Bakım hizmeti servisimiz süreci zamanlamalara dikkat ederek detaylı inceler. Takip çizelgesi oluşturur ve yapılması gereken tedavi yöntemini uygular. Farkında olmadan oluşabilecek yara ve kızarıklık durumları özel solüsyon ile giderilir. Doktor kontrolünde ilerletilmesi gereken işlem evde bakım hizmeti hemşireleri ile devam ettirilebilir.

Evde Trakeostomi Tedavisi Ücreti

Evde trakeostomi değişimi tedavi kapsamında uygulanan nefes borusu üzerindeki cihaz sağlık hemşireleri tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Bir bant yardımı ile kapatılan delik alanının iyi bir şekilde korunabilmesi muhafaza edilmesi mikrop kapmasının önlenmesi gerekir. Süreçte değişim işlemleri ve bölgenin steril bir halde kalabilmesini sağlamak ekip elemanlarımız aracılığı ile sağlanır. Tedavi sürecinde trakeostomi fiyatları bakım ücretine dair net bir bilgi ancak randevu yolu ile elde edilebilir. Kısa sürede iletişim hattımız üzerinden randevu talebi oluşturarak en uygunu fiyat listesini elde edebilmeniz mümkündür.