Trakeostomi ağzından ve burnundan nefes alamayan hastaların kullandığı bir araçtır. Bu araç boğaz kısmına takılmaktadır. Bu sayede hastanın nefes alıp vermesini sağlamaktadır. Tabii ki böyle bir parçanın bakımının da düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu araç hastalar için hayati önemi olan bir aparattır. Bu noktada trakeostominin kanülünün düzenli olan değiştirilmesi gerekmektedir. Kanül denilen kısım dışarıda kalan ve hava girişini sağlayan parçadır. Bu parçanın düzenli olarak değiştirilmesi hastanın sağlığı için önemlidir. Fakat bu parçanın değiştirilmesi için hastaneye gitmek zordur. İnsanlar da bu parçayı evlerinde değiştirtmek isteyebilmektedir. Bu noktada Deva Evde Sağlık firmamız evde trajeostomi kanül değişimi yapmaktadır. Bu işlem için sizin hastaneye gelmenize veya bir sağlık merkezine gitmenize gerek kalmamaktadır.

Evde Trakeostomi Temizliği

Belirtiğimiz gibi trakeostomi hastanın nefes almasını sağlayan bir aparattır. Hastanın sağlıklı bir şekilde nefes alması için bu aparatın düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada da yaradımınıza koşmaktadır. Firmamız trakeostomi temizliği de yapmaktadır. Alanında uzman olan sağlık ekibimiz istediğiniz gün ve saate gelmekte ve trakostomi temizliği yapmaktadır. Bu noktada firmamız sağlığınıza büyük bir önem göstermektedir. Eğer bir değişim yapılacaksa mutlaka yeni kanülü steril bir şekilde yollamaktadır. Yine tüm hizmetlerimiz de uzman ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Sizlerin sağlığının korunması firmamız için her zaman birinci sırada gelmektedir. Bu noktada İzmir ilinin en köklü firmalarından olan Deva Sağlık Kabini firmamız tüm hizmetlerini en iyi şekilde planlamakta ve sizlere sunmaktadır. Sizlerin veya yakınlarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet almasını sağlamaktadır.

Evde Trakeostomi Değişimi ve Temizliği Ücretleri

Evde trakeostomi değişimi ve temizliği hizmetlerinin fiyatları da insanlar tarafından merak edilmektedir. Fakat bu alanda sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlar konusunda sabit bir sayı vermek yanıltıcı olmaktadır. En doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada gerekli olan bilgilendirmeyi sizlere yapmaktadır. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz bir şey varsa bunlara da ekibimiz en doğru cevapları vermektedir.