Evde trakeostomi değişimi hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu değişim işlemi özel aparatlar ve deneyimli uzmanlar tarafından yapılmalıdır. İşlem yapılırken hastanın mikrop kapmaması için gerekli önlemler alınmalıdır. Hastanemiz, evinizi hastaneye çeviriyor. Gerekli tüm önlemleri alıyor. Ortamı dezenfekte ederek hijyeni üst safhalara çıkarıyor. Sonrasında ise müdahale aşamasına geçiliyor. Siz de evde trakeostomi değişimi hizmeti almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Bizlerden alacağınız destek ile kısa süre içinde değişim yaptırabilirsiniz. Hastanızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Detaylar için hemen arayın. Deva evde sağlık olarak İzmir bölgesinde hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Hastanemizden alacağınız destek ile hastanızı yatağında tedavi etmeye devam edebilirsiniz.
Trakeostomi Nedir? Neden Önemlidir?
Ağız ve burundan alınan havanın yetersiz olması sebebiyle hastanın nefes alması güçleşir. Bu durumda boğazdan açılan delik yardımıyla hava alması sağlanır. Trakeostomi bu işlemin en genel adıdır. Siz de bu işlemden faydalanmak ya da hastanızın bu işleme tabi tutulmasını istiyorsanız hastanemizden destek alabilirsiniz. Ancak zaten bu işlemi yaptırdıysanız ve değişim gerekiyor ise bunu evde de yaptırabilirsiniz. Deva evde sağlık olarak İzmir ve çevresinde bu hizmeti sunuyoruz. Dakikalar içinde adresinize gelerek değişim yapıyoruz. Değişimde gerekli tüm önlemleri alarak sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Hastanızı daha iyi hale gelmesi için çaba gösteriyoruz. Detaylar ve randevu için hemen bizi arayabilirsiniz.
Trakeostomi Değişim Evde Yapılabilir mi?
Bu soruya evet cevabı verilebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:
Öncelikle hastanın bulunduğu odada ve evde gerekli önlemler alınmalıdır. Gerekli temizlik sağlanmalıdır.
Hasta yeterince dezenfekte edilmelidir. Ortamın hijyen seviyesi artırılmalıdır.
Bunu da sağladıktan sonra değişim uzman hemşire ve hekimler tarafından yapılmalıdır.
Hasta anlık olarak takip edilmelidir.
Tüm bunlar yapıldıktan sonra evde değişim yapılabilir.
Siz de tam donanımlı araçlar ile evinize kadar gelen ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Trakeostomi değişimi hizmetimizden faydalanarak hastaneye gitmeye gerek kalmadan sorunları çözebilirsiniz. İyi bir deneyim için hemen arayın. Bizlerden detaylı bilgi alarak sorunu kısa süre içinde çözebilirsiniz.