Evde sağlık hizmetleri günümüzde oldukça fazla değer kazanmıştır. Özellikle Covid 19 salgını nedeniyle artık hastanelere ilgi azalmıştır. İnsanlar ev ortamında tedavi almak istemektedir. Bunun neticesinde ise evde sağlık hizmetlerinde artış yaşanmaktadır. Evde sağlık hizmetleri ile hastane ortamında yapılabilen birçok etkinlik uygulanabilmektedir. Örnek vermek gerekirse hastanın EEG film çekilmesi, EKG çekilmesi veya farklı tetkiklerin yapılması evde mümkündür. Ayrıca kan alma tahlil ve diğer farklı durumlar da evde yapılabilmektedir. Bunlardan birisi de evde sonda takma olarak karşımıza çıkıyor. Evde sonda takma hizmetimiz sayesinde hastanın ev ortamında normal yaşamına devam ederken çeşitli testlerin yapılması mümkün hale geliyor. Evde sonda takma ücreti oldukça uygun olduğu için hastanın evden çıkmadan bu tedaviyi alması çok daha kolay bir hal alıyor.

Evde Sonda Takma Hizmeti ile Elde Edilecek Avantajlar

Deva evde sağlık olarak İzmir bölgesinde bu hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti alarak birçok avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sonda takma veya çıkarma işlemini gerçekleştiriyor. Bunu yaparken uzman doktor kontrolünde işlemler devam ediyor. Öncelikle bu hizmet ile elde edeceğiniz avantajları sıralayabilir, sonrasında ise uygulamadan bahsedebiliriz.

  • Hastane ortamına hastanın girmesi engellenir. Bu sayede kapabileceği mikroplardan uzak durması sağlanır.
  • Ev ortamında tedavi yapılır. Hastanın zorlanması bu sayede engellenir.
  • Hastanın hastane ortamında az bulunması sağlanarak psikoloji rahatlık elde etmesi sağlanır.
  • Hastanın başında sürekli olarak hemşire kontrolü olur. Bu sayede değişim daha zahmetsiz gerçekleşir.

Bu gibi avantajları elde etmek ve evde sonra takma ücreti hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Evde Sonda Takma Nasıl Yapılır?

Bu işlem yapılırken öncelikle hastanın durumu incelenir. Doktor gözetiminde işleme başlanır. Hastanın gidişatına göre durum değerlendirilir. Sonda çıkacaksa çıkarılır. Takılacaksa bu durumda hasta hazırlanarak sonda takılır. Tüm bu kontroller ve işlemler uzman hemşireler ile yapılmaktadır. Deva evde sağlık olarak alanında uzman hemşireler ile çalışıyoruz. Detaylı bilgi almak ve konu hakkında fikir sahibi olmak isterseniz hemen arayabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçerek sorunu kısa süre içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. İzmir bölgesinde geniş araç kadrosu ve uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.