Sonda belirli hastalıkları olan kişilerde veya bazı ameliyatlardan sonra hastaya takılan ve hastanın idrarını boşaltmayı sağlayan parçadır. Bu parça zaman zaman değiştirilmelidir. Bu noktada hastası, hastaneye gelecek durumda olmayan kişiler bu hizmeti evlerinde almak istemektedir. Evde sonda hizmeti bu noktada çok fazla araştırılmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere evde sağlık hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Firmamız İzmir ilimizdeki en köklü firmaların başında bulunmaktadır. Evlerinize kadar gelerek sonda değişimlerini veya sonda takma hizmetini vermektedir.

Evde Sonda Hizmeti Nedir?

Sonda yukarıda da belirtiğimiz gibi hastaların idrarının atılmasını sağlayan bir aparattır. Tabii ki bunun zamanla değişmesi gerekmektedir. Bu noktada değişimi uzman birisinin yapması hastanın sağlığı için önemlidir. Bu noktada hastanın sürekli olarak hastaneye getirilmesi zor olmaktadır. Bu noktada bu hizmet ile evde sonda değişimi yapılmaktadır. Uzman olan bir ekip gerekli olan malzemeler ile evinize kadar gelmekte ve gerekli olan değişimi sağlamaktadır. Bu sayede hastanın da sizin de ekstra bir çaba göstermesine gerek kalmamaktadır. Tüm işlemler kapınıza kadar gelen ekipler tarafından sağlanmaktadır. Firmamız da İzmir ilimizin genelinde sizlere bu konuda gerekli olan hizmeti vermektedir.

İzmir Evde Sonda Hizmeti

Sonda değişimi uzmanlık gerektirmektedir. Gerek hastanın zarar görmemesi gerekse de değişim yapılan yerin kirlenmemesi için mutlaka uzman bir kişi tarafından sağlanmalıdır. Bu noktada sürekli olarak hastanın hastaneye getirilmesi çok zordur. İnsanlar da evde sonda değişimi yapan veya takan firmaları sürekli olarak araştırmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız evde sağlık hizmetleri veren firmalar arasında en tecrübeli olan firmalardan birisidir. Bu alandaki en köklü firmaların başında gelmektedir. Sonda değişimi konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bu noktada alanında uzman olan ekibimiz değişimi yapmak üzere gelmektedir. Ekibimiz alanında gerekli olan eğitimi almış bir kadrodan oluşmaktadır. Bu noktada tüm işlemler profesyonel bir el tarafından yapılmaktadır. Evde sonda değişimi güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız gereken tüm ekipmanları ve parçaları da beraberinde getirmektedir. Bu noktada da en iyi malzemeleri kullanmaktadır.