Hastanelerin yoğun olması ve salgın hastalıkların hızlı bir şekilde yayılması çeşitli sektörlerin daha da ilerlemesine yol açmıştır. Özellikle evde sağlık hizmetleri bu zamanlarda çok fazla değer kazanmıştır. Kronik rahatsızlığı olan, bulaştan uzak durması gereken özel hastalar için

deva evde bakım hastanemiz oldukça faydalı işler yapmaktadır. Bu anlamda hastanın ev ortamında tedavi sürecinin devam etmesi sağlanmaktadır. Sadece hastane ortamında yapılabilecek birçok etkinlik de bu sayede evde yapılabilmektedir. Serum, iğne ve evde sonda hizmeti gibi farklı hizmetler sayesinde hastaların evden çıkması gerekmiyor. Kısa süre için hastanın tedavisine geçiliyor. Sonda değişimi veya takılması ev ortamında yapılıyor. Hastanın herhangi bir mikrop kapması da bu şekilde engellenmektedir.

Evde Sonda Takmanın Önemi Nedir? Hangi Hastalara Uygulanır?

Evde sonda takma sayesinde farklı birçok avantaj elde edilebilir. Bu avantajlar, evde sonda hizmetini önemli kılıyor. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle hastane ortamına gitmenize gerek kalmamaktadır. Bu sayede hastaneden kapılabilecek tüm mikroplardan korunabilirsiniz.
  • Diğer bir avantaj ise zaman kazancıdır. Eğer hastaneye gitmek isterseniz hastayı götürmek için hem enerji harcamanız gerekecek hem de zaman kaybedebilirsiniz. İzmir içerisinde trafikte tıkanıp kalabilirsiniz. Bu gibi durumları yaşamamak için evde sonda hizmeti alabilirsiniz.
  • Uzman hekimler ve hemşireler eşliğinde yapılan tedaviler sayesinde sorunsuz deneyim yaşayabilirsiniz.
  • Hastanızı uzman ellere bırakarak kendi evinde tedavi görmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bu avantajları elde etmek için hemen hastanemizi arayabilirsiniz. Bu uygulama genel olarak ameliyat sonrasında uygulanır. Doktor kontrolünde yapılması şarttır.

Evde Sonda Takma Ücretleri Ne Kadar?

Evde sonda takma ücreti değişebilmektedir. Burada önemli olan nokta evinizin bulunduğu konum ve hastanın durumudur. Hastanın durumuna göre sondanın sık sık değişmesi gerekebilir. Ya da sondanın belirli bir süre kullanılıp tekrar çıkarılması ve hastanın kontrol edilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda fiyatlar bir miktar daha artacaktır. Ancak deva evde sağlık olarak çok uygun fiyatlara bu hizmeti sunuyoruz. Alacağınız hizmet ile kısa süre içinde hastanızın iyileşmesini sağlayabilir, kendi evinizde tedaviye devam edebilirsiniz. Bilgi için hemen arayabilirsiniz.