Sonda idrarın dışarıya atılması için kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme yatalak hastalarda ve bazı ameliyatlardan sonra geçici olarak kullanılabilmektedir. Bu durumda tabii ki bu aparatın zaman içerisinde değiştirilmesi gerekmektedir. Bu parçanın değiştirilmesi tabii ki uzmanlık gerektirmektedir. Bu noktada sondasını değiştirmek isteyen hastalar veya hasta yakınları bu noktada hastaneye gitmek istemeyebilirler. Bu aparatın değiştirilmesi ve aparat ile eve dönülmesi maalesef kolay olmamaktadır. Bu noktada Deva Evde Sağlık firmamız sizlere gerekli olan hizmeti kurtarmakta ve sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Firmamız evde sonda hizmeti sunmaktadır. Bu sayede uzman ekibimiz evinize kadar gelmekte ve evde sonda takma ve değiştirme işlemini yapmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir şekilde hizmet almasını ve sağlıklı bir şekilde yaşamına devam etmesi için firmamız gereken tüm hizmeti sunmaktadır.

Evde Son Değişimi

Evde son değişimi Deva Sağlık Kabini firmamız tarafından uzun süredir sunulmaktadır. Firmamız İzmir ilimizde hizmet gösteren firmalardan birisidir. Firmamız İzmir ilinde hizmet gösteren en köklü firmaların arasında bulunmaktadır. Firmamızı aradığınızda istediğiniz gün ve saatte sizlere gelmektedir. Bu noktada değişim için bu işin eğitimini almış olan ve uzun süredir bu sektörde bulunan hemşirelerimiz ile sizlere hizmet sunulmaktadır. Hemşirelerimiz evinize gelmekte ve sonda değişimini yapmaktadır. Bu noktada gereken tüm malzemeleri de yanında getirmektedir. Firmamız için sağlığınız her zaman en önemli husus olmaktadır. Tabii ki bu noktada sizlerin sağlığının sağlanması için tüm malzemeler steril bir şekilde sizlere getirilmektedir. Yine tüm hizmetler de uzman hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız için sizlerin sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Firmamız zaten evde sonda değişimi hizmetini de evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunmaktadır. Yani bu hizmetlerin tamamı hemşirelerimiz tarafından verilmektedir. 

Evde Sonda Fiyatları

Evde sonda hizmetleri hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. İnsanlar tabii ki bir hizmetten faydalanmadan önce bunun fiyatını da bilmek istemektedir. Fakat bu hizmet noktasında sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. En güncel fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.