Sonda kendi kendine idrarını yapamayan hastalara takılan ve hastanın idrarının dışarıya atılmasını sağlayan bir aparattır. Belirli ameliyatlardan sonra ve yatalak hastalarda bu aparat çok fazla kullanılmaktadır. Tabii ki bu aparatın zaman zaman değiştirilmesi gerekmektedir. Bu noktada insanlar sonda değişimi için sürekli olarak hastaneye gitmek istememektedir. Bu büyük bir problem oluşturmaktadır. Bu noktada insanlar evde sonda değişimi hizmetini çok fazla araştırmaktadır. İnsanların bu ihtiyacına Deva Sağlık Kabini firmamız gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız sizlerin bu noktada sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Firmamız İzmir ilimizin tamamında gerekli olan desteği vermektedir. Sizlerin sağlığı firmamız için en önemli husustur. Bu noktada sorunsuz bir hizmet almanız için gereken tüm özen gösterilmekte ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü evde bakım hizmetleri bile sizlere sunulmaktadır.

Evde Sonda Değişimi

Evde sonda değimi Deva Sağlı Kabini firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız İzmir ilimizde evde sağlık hizmetleri veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Tabii ki bu alanda büyük bir tecrübesi bulunmaktadır. Bunun yanında firmamızın çok geniş bir uzman ekibi de yer almaktadır. Bu noktada tabii ki firmamız sizlere gerekli olan her türlü hizmeti en iyi şekilde sunulmaktadır. Evde sonda değişimi de evde hemşirelik hizmeti kapsamında sizlere sunulmaktadır. Bu noktada yapılan tüm işlemler ekibimizdeki uzman hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır. Firmamız için daha önce de belirtiğimiz gibi en önemli husus hastalarının sağlığı olmaktadır. Bu nedenle tüm hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Bir problem ile karşılaşmanızın önüne bu sayede geçilmektedir.

Evde Sonda Fiyatları

İnsanlar tabii ki bu noktada bir hizmetten faydalanmadan önce hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Bu noktada evde sonda hizmetinin fiyatları da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Bu noktada sizlere sabit bir fiyat vermemiz yanıltıcı olmaktadır. Firmamızın fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada sizlere gerekli olan bilgiyi sağlanmaktadır. Bunun yanında firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyatı sunmakta ve iyi bir hizmet almanızı sağlamaktadır.