Evde sonda bakımı verdiğimiz evde sağlık hizmetlerinden birisidir. Bu hizmet sayesinde hasta olan kişinin tedavi süreci evde devam edebilmektedir. Sonucunda ise hastanın sorun aşamadan, evinden çıkmadan yatağında tüm ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır. Sonda bakımı ve değişimi oldukça önemlidir. Belirli aralıklar ile sonda değişimi yapılması gerekebilir. Evde sonda değişimi hizmeti sunan hastanemiz adresinize gelerek sonda ile alakalı bakım ve değişimleri yapabilmektedir. Uzman hemşirelerimiz ve doktorlarımız eşliğinde hastane ortamını evinize taşımanız mümkün hale getirilmektedir. Daha fazla bilgi almak ve sonda değişimi yaptırmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. İzmir bölgesinde ağırlıklı hizmet veren ekiplerimiz adresinize gelerek sorunu kısa süre içinde çözecektir. Detaylar için hemen arayabilirsiniz. 


Sonda Bakımı Hangi Aralıklar ile Yapılır? Sonda Değişimi ne Zaman Gerekir?

Burada önemli olan temel nokta sonda bakımındaki süreçlerdir. Süreçler doktor tarafından belirlenir. Her sonda belirli süre sonunda çıkarılacaktır. Ancak burada önemli olan nokta sondanın değişim süresidir. Alanında uzman olan ekiplerimiz evinize gelerek bu sürenin tespitini yapacaktır. Hasta bakıcılarımız ve hemşirelerimiz ile hastanızın durumu en iyiye gidecek şekilde sonda değişimi yapılacaktır. Deva evde sağlık olarak sonda takılması, değiştirilmesi veya sondanın bakımının yapılması gibi hizmetler sunmaktayız. Alanında uzman hekimlerimiz hastanızın her anını kontrol etmektedir. Bu yolla sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve detaylara ulaşmak için hemen arayın. Bizlerden destek alarak kısa süre içinde doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.


Sonda Değişimi Nasıl Yapılır?

Sonda değişimi uzman hekim ve hemşire eşliğinde yapılmalıdır. Burada hastanın durumu da önemlidir. Sonda değişimi için uzman kişilerin çalışması şarttır. Bu değişim sırasında hastanın acı çekmemesi veya zarar görmemesi gerekir. Gerekli pansuman işlemlerinin de zamanında yapılması şarttır. Tüm bunları sağlamak için siz de hemen hastanemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgi alarak kısa süre içinde sonuca ulaşabilirsiniz. Detaylara ulaşmak ve konu hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın. İzmir ve çevresi için hızlı servis hizmetimiz vardır. Tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli hemşirelerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Sonda değişim hizmeti hakkında detaylar ve randevu talebi için bizi arayın. Daha fazla teknik bilgi ve detay için bizlere ulaşabilirsiniz.