Kendimizi halsiz hissettiğimizde, ishal gibi rahatsızlıklarımız olduğunda veya vitamin gibi maddeleri almamız gerektiğinde serum taktırmamız gerekebilmektedir. Fakat bu gibi durumların tamamı kendimizi halsiz hissettiğimiz durumlardır. Bu noktada bir hastaneye gitmek bizim için hiç de kolay olmamaktadır. Bu durumda evde serum hizmeti ile serumumuzu evimizde taktırmamız mümkün olmaktadır. Bu hizmet ile yaşadığımız problem için gereken serum evimize kadar getirilmekte ve evimizde takılmaktadır. Bu sayede hastaneye veya bir sağlık merkezine gitmemize gerek kalmadan serum taktırmış oluruz. Deva sağlık kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan sağlık hizmetini sunmaktadır. Firmamız İzmir ilimizin genelinde evde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Evde serum takılması da bu hizmetlerden birisi olmaktadır.

Evde Serum Nasıl Takılır?

Evde serum takılmasının ilk aşaması tabii ki hastanın firmamız ile iletişime geçmesidir. Bu noktada uzman olan ekibimiz hastanın şikayetini dinlemektedir. Sonrasında hastanın şikayetine uygun olan serumu ve serumun içerisine atılacak ilaçları uzman bir doktorumuz belirlemektedir. Bu serum yine gerekli eğitimleri almış ve alanında uzman olan bir hemşiremiz tarafından evinize kadar getirilmektedir. Serumun saklanma koşullarına uygun şekilde serum evinize getirilmektedir. Sonrasında yine uzman hemşiremiz bu serumu sizlere bağlamaktadır. Bu sayede sizin evinizden çıkmanıza gerek kalmadan gerekli olan sağlık hizmetine ulaşmanız sağlanmaktadır. Alanında uzman olan hemşiremiz bu aşamadan sonra serum bitene kadar beklemektedir. Serum bittikten sonra doğru şekilde serumu çıkarmakta ve süreci tamamlamaktadır. Bu noktada sizlerde olan değişiklikleri sürekli olarak doktorumuza rapor etmekte ve bir problem görmesi durumunda da gerekli olan tedavinin sağlanması için merkezimize ulaşmaktadır. Firmamız sadece serum takmakla kalmamakta sizlere komple bir sağlık çözümü sunmaktadır. Deva sağlık kabini firmamızın amacı her zaman hastalarının sağlığına kavuşmasıdır.

Evde Serum Taktırma Ücretleri

Evde serum takma fiyatı araştırması da insanlar tarafından çok fazla yapılmaktadır. Daha önce de belirtiğimiz gibi firmamız için öncelik her zaman sağlığınız olmaktadır. Bu noktada her zaman en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Taktıracağınız seruma göre fiyat değiştiğinden maalesef güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.