Serum Takma hizmeti evde de verilebilen özel bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde hastanın daha çabuk toparlanması sağlanabilir. Kısa süre içinde hasta kendine gelebilir. Bu yolla hastanın iyileşme süreci hızlandırılabilir. Hastanemiz, alanında uzman kadrosu ile kaliteli hizmetler sunuyor. Kısa süre içinde adresinize gelerek evde serum takma hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de bizlerden destek almak ve sorunu çözmek isterseniz hemen arayabilirsiniz. Kısa süre içinde ekiplerimiz adresinize gelerek tedaviye başlayacaktır. Evde serum takma hizmeti sayesinde kısa sürelerde sorunlar çözülebilmektedir. Bilgi almak ve hastanız ya da kendiniz için tedaviye başlamak için hemen arayabilirsiniz. Bilgi ve detay randevu için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 


Evde Serum Takma Hizmeti Nasıl Bir Öneme Sahip?


Evde serum takma ile birçok avantaj elde edecekseniz. Bu hizmet oldukça önemlidir. Öneme sahip olmasını ise birçok etkisi sayesinde elde etmektedir. Deva evde sağlık olarak bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Önemli bir yere sahip olan bu hizmetimiz ile güzel bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyoruz. Deva evde sağlık olarak kısa süre içinde adresinize gelerek tedaviye başlıyoruz. Evde serum takma hizmeti sunan hastanemiz ile birçok avantajı elde etmeniz mümkün oluyor. Bu hizmet sayesinde evden çıkmadan serum tedavisi alabilirsiniz. Hastane ortamının mikroplarından uzak kalabilirsiniz. Bir diğer avantajınız ise hastane ortamına giderken yolda kaybedeceğiniz zaman ve paradır. Bu gibi durumlardan da kurtulabilirsiniz. Ayrıca yatalak hastaların ya da ameliyat olmuş, kalkması zor hastaların taşınması da güçtür. Bu gibi durumlarda da serum takma hizmeti ile evden çıkmadan hastalığın geçirilmesini sağlayabilirsiniz. 


Evde Serum Takma Nedir? Nasıl Yapılır? Aşamaları Nelerdir?


Evde serum takma aşamaları oldukça hızlı şekilde ekiplerimizce yapılmaktadır. Tamamen kontrollü ve doktor gözetiminde işlemler tamamlanır. İlk olarak doktor kontrolünde hasta incelenir. Hastanın tahlillerine göre uygulamaya geçilir. Serum karışımı hazırlanır. Bu aşamalardan sonra ekiplerimiz içinde yer alan deneyimli hemşiremiz hataya damar yolu açar. Uygulama aşamasına geçilir. Serum uygulaması yapılır ve anlık takip gerçekleştirilir. Bu yolla hastanın durumu incelenir.