Serum, hastalıkların yok edilmesinde ve iyileşme sürecini hızlandırmada çok önemli bir role sahiptir. Bu yüzden serum takma hizmetinden faydalanmak hastalık halinde çok önemlidir. Serum çok basit gibi gözükse de aslında kapsamlı ve farklı bir alandır. Serum, gerek içeriği gerekse uygulama süreleri ile farklı olabilir. Evde serum takma hizmetimiz bu noktada devreye girerek her türlü serumu rahatlıkla hastaya verebilmemizi sağlıyor. Deva evde sağlık hizmetleri ile adresinize hastanemizi getiriyoruz. Bu sayede kısa süre içinde hastanın iyileşmesini sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ise her türlü serum ile alakalı bilgi sahibidir. Bu sayede size uygun ya da hastanıza uygun bir serum uygulaması yapmaktadır. Detaylı bilgi almak için hemen arayın.

Evde Serum Takma İşlem Aşamaları

Evde serum takma hizmeti başlamadan önce hastanın kontrolleri yapılır. Ağrısı var mı yok mu? Hastada enfeksiyon var mı? Ya da buna benzer farklı sorulara cevaplar aranır. Doktor kontrolünde yapılan bu uygulamadan sonra hasta için diğer aşamaya geçilir. Diğer aşamada hastaya uygun serum karışımı hazırlanır. Ağrısı olan hastalarda ağrı kesici katkılı serumlar hazırlanır. Bu aşamadan sonra ise hastaya serum verilme aşamasına geçilir. Hastanın yatağında düzgün şekilde uzanması sağlanır. Sonrasında ise hastanın elinden damar yolu açılır. Buradan serum takviyesi bağlanır. Hastanın anlık olarak durumu kontrol edilir. Serumun ilerlemesi kontrol edilir. Deva evde sağlık olarak bu aşamalarda hastayı iyice süzüyor, duruma göre anlık müdahaleler yapabiliyoruz.

Evde Serum Takma İşleminde Doktor Gözetimi

Tamamen doktor gözetiminde olan bu işlemler sayesinde kısa süre içinde sorun çözüme kavuşmaktadır. Hastanın iyileşmesi sağlanmaktadır. Anlık olumsuz tepkilere karşı hasta anlık olarak izlenmektedir. Bu sayede hastanın daha iyi hissetmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de deva evde sağlık ile kısa süre içinde sorunları çözebilir, uzun vadede hastanın daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hastanemiz evinize kadar gelip serum uygulaması yapmaktadır. Hastanın iyileşmesi için yoğun bir çaba sarf etmektedir. Detaylara ulaşmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz alanında uzmandır. Birçok aracımız ile anlık olarak müdahaleler yapabilmekteyiz. İzmir bölgesinde hızlı ve etkili hizmetlerimiz mevcuttur.