İnsanların en çok araştırdığı sağlık hizmetlerinden birisi de evde serum hizmeti olmaktadır. Serum pek çok hastalıkta, alerjik reaksiyonların giderilmesi sırasında veya insanların kendini halsiz hissetmesi durumunda takılabilmektedir. Bu noktada düzenli olarak serum taktırması gereken insanlar da bulunmaktadır. Bu hastaların her zaman hastaneye gelmesi mümkün olmamaktadır. Özellikle yatalak olan hastalar veya ağır bir tedavi gören ve yerinden kalkmakta zorlanan hastalar için hastaneye gelmek büyük bir zahmet olmaktadır. Bu hizmetim bu kadar çok araştırılmasının sebebi de budur. İnsanlar hastalarının ihtiyaç duyduğu serumu evde taktırmak mümkün mü bunu merak etmektedir.

Tabii ki evde de serum taktırmanız mümkündür. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmet sunmaktadır. Firmamız evinize kadar gelmekte ve gerekli olan serumu sizlere takmaktadır.

Evde Serum

Deva Sağlık Kabini firmamız evde sağlık hizmetleri veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamızın bu alanda büyük bir tecrübesi vardır. Tabii ki bu tecrübesini kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız;

  • Alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Sizlere serum takmaya gelen hemşirelerimizin tamamı bu alanda gerekli eğitimi almış olan uzman isimlerdir.
  • Firmamız her türlü serumu sizlere sunabilmektedir. Tabii ki serumların saklama koşullarına dikkat etmektedir. Özellikle soğuk ortamda tutulması gereken serumlar için özel soğutuculu kutular kullanmaktadır.
  • Rahatsızlığınıza göre gerekli olan serum ekibimiz ile getirilmektedir. Bu alanda en iyi ilaçlar kullanılmaktadır. Gerekli olan tüm malzemeler ekibimizle beraber sizlere gönderilmektedir.
  • Tabii ki rahatsızlığınızın giderilmesi için gereken serum alanında uzman olan doktorlarımız tarafından belirlenmektedir.

Evde serum takılması bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekibimiz serum bitene kadar başınızda beklemekte ve serum bittikten sonra da gerekli olan kontrolleri yapmakta ve hizmeti tamamlamaktadır.  

Evde Serum Fiyatları

Evde serum takma fiyatları da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Bu noktada sabit bir fiyat sunulması mümkün olmamaktadır. Takılacak seruma göre fiyat farklılık göstermektedir. Firmamız İzmir genelinde evde sağlık hizmeti sunmaktadır. Bu noktada fiyat bilgisi almak için İzmir ilimizin genelinde firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.