Evde serum takma ücreti uygulanacak olan tedavi metoduna göre değişebilir. Özellikle ek gıda takviyesi ilaçların damar yolu ile alınması ve kişinin daha hızlı bir şekilde iyileşme sürecine geçebilmesi için uygulanan bir hizmet türüdür. Kapsamlı olarak sunulan evde serum hizmetinden faydalanıldığında ekip elemanları tarafından genel olarak süreç takip edilir. Uygulanacak seans aralığı da göz önünde bulundurularak yaklaşık 15 dakikada süren bu serum takma ve çıkarma süreci uygun fiyatlarla firmamız aracılığı ile elde edilebilir. Belirli durumlarda hastanın uzun süreli doktor tedavisi süreci sonunda evde bakımına karar verilir. Ciddi hastalıklar için bu süreç daha kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Serum ile beraber vücuda alınması gereken gıda ürünleri ya da ilaçlar için fiyat farklı olabilir.

Alanında uzman ekip elemanlarımız evde serum takma hizmeti kapsamında sizlere en doğru ve faydalı destek sürecini sunuyor. Doktorla yapılan görüşmeler neticesinde belirlenmiş olan doğru tedavi metodu hastaya uygulanır. Özellikle kronik rahatsızlık çekenler, yatağa bağlı olarak hastalık sürecini devam ettirenler için uygulanan bir yöntemdir. Burada doğru serum seçimi önemlidir. Uzman bir destek alınmalıdır. Deva Evde Bakım firmamız sizlere en doğru hizmet sürecini oluşturduğumuz randevu talebi sonrasında detaylı bir şekilde iletecektir.

 

Evde serum takma ücreti tedavi sürecinde yeterli olacak olan serum takviyesi ile doğru orantılı olarak değişir. Günlük olarak uygulanacak seans aralıkları fiyat oluşumunu da etkileyecektir. Günlük, haftalık ya da aylık hemşire hizmeti, serum takma, serumun alım ve kullanım süresi dahil olmak üzere fiyata dahil edilir. Özellikle bu süreçte doğru ilacın belirlenebilmesi, vücuda aktarılabilmesi antibiyotik tedavi sürecinin doğru tekniklerle başlatılabilmesi tamamen alanında uzman ekip elemanları ve doktor irtibatı ile sağlanabilir. Aksi halde istenmeyen bir durumla karşılaşmak mümkündür. Konu üzerine en net bilgiyi firmamız aracılığı ile yapacağınız görüşme sonrasında elde edebilirsiniz. Sizlere en doğru ve uygun fiyatlı hizmeti sunuyor İzmir ve çevre bölgelerinden her an ulaşılabilir bir konumda bulunuyoruz.