Cerrahi bir operasyondan veya ciddi bir yaralanmadan sonra pansuman yapılması gerekmektedir. Pansuman temel olarak operasyon yapılan bölgenin veya yaranın üstündeki sargı bezlerinin alınması, yarada bir problem olup olmadığına bakılması sonrasında yaranın üzerine krem veya tentürdiyot sürülmesi ve yaranın üstünün tekrar kapatılması işlemidir. Bu işlemin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak pansuman yapılması hem yaranın acımasını azaltacak hem de operasyon yapılan bölgenin veya yaranın çok daha hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlayacaktır. Pansumanın tek önemi bu da değildir. Bölgenin mikrop veya enfeksiyon kapmaması için de mutlaka pansuman yapılması gerekmektedir. Bu noktada sürekli olarak hastaneye gelmek ve pansuman yaptırmak yorucu olabilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız evde pansuman hizmetini bu noktada sizlere sunmaktadır.

Evde Pansuman Hizmeti Nedir?

Evde pansuman hizmeti adından da anlayabileceğiniz gibi evinize kadar gelinerek gerekli olan pansumanın yapılmasıdır. Gerek bir operasyon sonrasında kalan yara olsun gerekse de bir kaza sonucunda oluşmuş olan yara olsun firmamızın uzman ekibi evinize kadar gelmekte ve gerekli olan pansuman işlemini gerçekleştirmektedir. Bu noktada firmamız mutlaka evinize alanında uzman olan bir hemşireyi göndermektedir. Tüm işlemler uzman sağlık kadromuz tarafından yapılmaktadır. Evinize gelen hemşiremiz sadece pansuman yapmakla ve sargınızı değiştirmekle de kalmamakta aynı zamanda yaranızda herhangi bir enfeksiyon belirtisi var mı bunları da incelemektedir. Firmamızın uzman hemşireler ile çalışmasının sebebi de budur. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman önemlidir. Bu noktada en ufak bir problem bile olmaması için tüm süreç ince şekilde düşünülmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız tüm İzmir ilimizde hizmet vermektedir.

Evde Pansuman Ücretleri

Evde pansuman hizmetleri hakkında en çok yapılan araştırmalardan birisi de fiyatlar olmaktadır. İnsanlar tabii ki bütçeleri ölçüsünde bir hizmet almak istemektedir. Firmamız için her zaman hastasının sağlığı önemli olduğundan olabildiğince düşük fiyatlar sunulmaktadır. Fakat bu noktada maalesef sabit bir fiyat da verilememektedir. En doğru fiyat bilgisini almak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz fiyat bilgisi verecek ve istemeniz durumunda randevu da oluşturacaktır.