Evde bakım hizmetleri kapsamında özel bakım hemşiresi firmamız aracılığı ile 7/24 hastalara uygulanan bir hizmettir. Klasik hemşire hizmetinden farklı olarak tedavi süreci çok yönlü olarak ele alınır. Burada önemli olan özel eğitimden geçirilmiş ve ağır hastalık süreci evde devam eden hastalara yönelik uygulanacak özel bakım hemşireliği uygulamalarında kişinin ev halkı ile iyi bir iletişim içerisinde olabilmesidir. Çevresel olarak bulunduğu ortama da hakim olabilecek kapasitede, oluşabilecek probleme yönelik anlık çözüm üretebilen bir bakım hizmeti sürecidir. Özel bakım hemşiresi günlük olarak belirli bir program ve plan dahilinde hareket edecektir. Önemli olan hastanın konforunu sağlarken sürece dair doğru bilgileri toplayarak tedavinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için hastanın gelişimine katkı sağlayacak bir uygulama yapılmalıdır.

Evde bakım hizmeti kapsamında özel bakım hemşiresi konforlu ve elverişli bir ortam hazırlar. Hijyen koşullarına hastanede olduğu gibi devam ettirilmesi için tüm hünerlerini sergiler. Özellikle alanında eğitim almış belirli bir tecrübesi bulunan ve bu alanda aktif olarak görev almış olan kişiler özel bakım hemşiresi görevini yerine getirebilir. Firmamız aracılığı ile sunduğumuz hizmetten yararlanabilmek özel bakım hemşiresi talebinde bulunabilmek için Deva Evde Bakım firmamızı arayarak randevu talebinizi aktif telefon hattımız üzerinden oluşturabilirsiniz. Bizlerle 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Önemli olanın doğru tedavi sürecini tespit edip hastanın psikolojik olarak bu süreçte yıpranma payına engel olabilecek bir sistem oluşturmaktır.

Özel bakım hemşiresi evde bakım hizmetleri kapsamında hemşire hizmetleri dışında daha kapsamlı bir süreci ele alır. Özellikle yoğun bir hastalık sürecinden çıkan, büyük bir ameliyat geçiren ve evde hizmetini devam ettirilecek olan hastalar için en uygun tedavi şeklini içerir. Kişiye özel müdahale de bulunabilmek özel bakım hemşiresi ile daha mümkündür. Hastanın süreçte ihtiyacı olabilecek tüm aşamalar değerlendirilir ve çalışmalar bu yönde gerçekleştirilir. Önemli olan mesleki açıdan belirli bir gelişime sahip olmuş olan kişinin hasta memnuniyeti odaklı olarak müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak hizmet sunabilmesidir. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak özel bakım hemşiresi talebinde bulunulabilir. Buna göre de belirli bir fiyat ortalaması oluşur. Konu üzerine detaylı bilgi sahibi olabilmek, oluşacak fiyat aralığı hakkında bilgi alabilmek için İzmir ve çevresinden bizleri telefon hattımız üzerinden arayabilir, randevu talebini oluşturabilir ve gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.