Farklı sebepler ile yaralanmamız mümkündür. Bunun yanında özellikle de yatalak hastalarda görülen yaralar da büyük bir problemdir. Bu tür yaralar yatak yarası olarak da adlandırılmaktadır. Gerek dışarıdan gelen bir darbenin etkisi ile gerekse de yatakta uzun süre yatma sonucunda yaralar için evde bakım hizmetleri verilebilmektedir. Bu gibi durumlarda evde modern yara bakımı sağlanmaktadır.  Modern yara bakımından kasıt gerekli olan tıbbi ekipmanların kullanılması, gazlı bez gibi malzemelerin mutlaka steril olarak kullanılması ve gerekli olan kremlerin kullanılmasıdır. Deva Sağlık Kabini firmamız da bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir. Firmamız uzun süredir evde sağlık hizmetleri veren bir firmadır. Evde modern yara bakımı konusunda da artık uzmanlaşmış olan bir firmadır. Her türlü yara için evde bakım yapmaktadır.

Evde Yara Bakımı Nasıl Yapılır?

Bu hizmetimizden faydalanmanız için ilk olarak tabii ki randevu oluşturmanız gerekmektedir. Firmamız için sağlığınız çok önemli olduğundan istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturulabilmektedir. Ekibimizin durumuna göre aynı gün bile randevu sunulabilmektedir. Sonrasında;

  • Alanında gerekli eğitimleri almış ve bu alanda tecrübesi bulunan bir hemşiremiz evinize yönlendirilmektedir.
  • Evinize gelen hemşiremiz yaranın üstünü açmakta ve yarayı temizlemektedir. Bu noktada gerekiyorsa özel kremler ile yaranın acısını gidermekte ve mikrop kapmasını önlemektedir.
  • Sonrasında yaranın üstünü uygun malzemeler ile kapatmaktadır. Bu aşamaların tamamına steril malzemeler kullanılmaktadır. Firmamız tüm malzemeleri sterilize etmektedir.
  • Son aşamada gerekli kontrolleri yapmakta, hastanın farklı bir şikayeti olup olmadığını dinlemekte ve süreci tamamlamaktadır.

Firmamız uzun süredir bu hizmeti vermektedir. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Firmamız İzmir genelinde bu hizmeti sunmaktadır.

Evde Yara Bakımı Fiyatları

Evde modern yara bakımı hizmetimiz hakkında en çok gelen soru tabii ki fiyat olmaktadır. Fakat bu konuda sizlere sabit bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Hastanızın yarasının bakımı için gereken ücreti firmamızı arayarak öğrenmeniz mümkündür. Ekibimiz hem hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem aklınıza takılanları cevaplayacak hem de bu işlemin ücreti hakkında gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır.