Laboratuvar hizmetleri sağlık alanında sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz hizmetlerden birisidir. Laboratuvar hizmetlerinde kan tahlili, idrar tahlili gibi tahliller yapılmaktadır. Bunlar yaşadığımız hastalık hakkında bizlere çok fazla bilgi sunmaktadır. Çoğu hastalığın teşhisi de bu şekilde yapılmaktadır. Fakat her zaman tahlil vermek için doktora gidemeyebiliriz. Farklı sebepler ile doktora gitmek istemeyebiliriz. Bu durumda evde laboratuvar hizmetleri ile bu tahlilleri evinizde vermeniz mümkün olmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir. Firmamız tüm tahlillerinizi evinize kadar gelerek almakta ve sonrasında bunları analiz ederek sonuçlarını sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız sizin bir hastaneye veya sağlık merkezine gitme ihtiyacını bu şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Evde Laboratuvar Hizmeti Nedir?

Evde laboratuvar hizmeti genel olarak alınacak olan tahlillerin evinizden alınmasıdır. Bu noktada en çok evde kan alma işlemi yapılmaktadır. Evinize gelen ve alanında uzman olan hemşiremiz sizden kanınızı almaktadır. Sonrasında bunu merkezimize getirmektedir. Tabii ki bu süreçte tüm saklama koşullarına uygun olan ortamlarda bu kanlar taşınmaktadır. Özel soğutucular içerisinde bu kanlar merkezimize gelmektedir. Evden kan alma işleminden sonra bu kanlar cihazlarda analiz edilmektedir. Tüm kan sonuçlarınız çıktıktan sonra bu sonuçlar sizlere bildirilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız tüm bu süreçlerde alanında uzman olan kişileri kullanmaktadır. Sağlık alanında gerekli eğitimi almış olan insanlar ile sizlere hizmet verilmektedir. Bu noktada tamamen uzman bir ekibi bulunmaktadır. Firmamız bu tür hizmetlerini İzmir ilimizin genelinde sunmaktadır. Firmamızı arayarak İzmir ilimizin geneli için randevu almanız mümkündür. Ekibimiz hızlı bir şekilde evinize gelecek gerekli olan tahlilleri sizlerden alacak ve bunların analiz sonuçlarını da yine hızlı bir şekilde sizlere ulaştıracaktır.

Evde Laboratuvar Hizmeti Ücreti

Bu konu hakkında en çok merak edilen konu tabii ki fiyatlar olmaktadır. Fakat maalesef bu konuda sabit bir fiyat verilememektedir. Yapılacak olan tahlillere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. En güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz bu noktada mümkündür. Ekibimiz güncel fiyat bilgisini sizler ile paylaşacaktır.