Laboratuvar hizmetleri pek çok hastalığın tanısı ve teşhisi için gerekmektedir. Bu tür hizmetler insanlarda tedaviye başlanmadan uygulanmaktadır. Hastanın doğru şekilde tedavi edilmesi için mutlaka hastalığının doğru şekilde tanılanması gerekmektedir. Tanı konulurken de pek çok yöntem kullanılmaktadır. Laboratuvar hizmetleri de tanı koymak için en iyi yöntemlerden birisi olmaktadır. Fakat insanlar test yaptırmak, tahlil vermek veya benzeri hizmetlerden faydalanmak için hastaneye gitmek istemeyebilmektedir. Bu durumda evde laboratuvar hizmeti insanlar tarafından araştırılmaktadır. Özellikle de engelli veya yatalak bir hastası olan insanlar gereken testlerin ve tahlillerin evlerinde yapılmasını istemektedir. Bu tür hastaların hastaneye getirilmesi maalesef çok zor olmaktadır. İnsanlar da evde bakım hizmetlerinden faydalanmak istemektedir. Deva Evde Bakım firmamız sizlere bu konuda gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız evde bakım hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Firmamız evde laboratuvar hizmetleri de sunmaktadır. Bu konuda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizlere her türlü test ve tahlili evinizde yapma imkanı sağlamaktadır. Tabii ki firmamız sizlere iyi bir hizmet sunmak ve sağlığınızı en iyi şekilde korumak için uzman olan doktor ve hemşireler ile bu hizmeti sunmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman en önemli husus olmaktadır.

İzmir Evde Laboratuvar Hizmetleri

İnsanlar başta da belirtiğimiz gibi pek çok evde laboratuvar hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda hizmet alabilecekleri güvenli bir firma araştırmaktadır. İzmir ilimizde de bu araştırma çok fazla yapılmaktadır. Deva Evde Bakım firmamız sizlere tüm İzmir ilimizde hizmet vermektedir. Herhangi bir laboratuvar hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda ekibimizi arayarak randevu oluşturmanız mümkündür. Ekibimiz hızlı bir şekilde randevu gün ve saatinde evinize gelecek ve gerekli olan tahlilleri yapacaktır. Firmamız İzmir ilimizde hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Sizlere her türlü evde bakım hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Sizlerin bu konuda sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. İstediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçmeniz, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız ve tabii ki randevu oluşturmanız mümkündür. Uzman ekibimiz tüm bu konularda gerekli olan bilgileri sizlere verecektir.

Evde Kan Alma

Evde laboratuvar hizmeti denilince akla gelen ilk hizmet hiç kuşkusuz evde kan alma hizmeti olmaktadır. İnsanlar bir kan tahlili yaptırmak istediğinde firmamız tabii ki bu istediğinize de hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Evde kan alma hizmetimiz tabii ki alanında uzman olan hemşirelerimiz tarafından verilen bir hizmettir. Bu noktada firmamızı arayıp randevu oluşturduğunuzda süreç başlamaktadır. İlk olarak ekibimiz belirlemiş olduğunuz randevu gün ve saatinde hızlı bir şekilde evinize gelmektedir. Sonrasında;

  • İlk olarak hemşiremiz gerekli olan tüm malzemeleri steril bir şekilde yanında getirmektedir. Firmamız için hastalarının sağlığı en önemli husus olmaktadır. Bu yüzden sterilizasyona da çok dikkat etmektedir.
  • Sonrasında hemşiremiz evde kan aldırma işlemini gerçekleştirmekte ve yapılacak olan testlere göre gerekli olan sayıda kanı almaktadır. Tabii ki yapılacak olan testlere de yaşadığınız problemlere göre uzman doktorumuz karar vermektedir. Firmamız tüm hizmetleri sırasında alanında uzman olan bir ekiple çalışmaktadır.
  • Sonrasında sizlerden alınan kan hızlı bir şekilde merkezimize getirilmektedir. Merkezimize gelen kanlarınız da hızlı bir şekilde gerekli olan testlerden geçirilmektedir. Evde kan testi yapılabilecek durumlarda bu testler evde yapılsa da çoğu durumda kanlarınız merkezimize getirilmekte ve buradaki profesyonel cihazlar ile tahlil edilmektedir. 
  • Sonuçlar çıktığında sonuçlarınız uzman olan doktorlarımızı gösterilmektedir. Bu süreçte sizlerin hiç bir şey yapmasına gerek yoktur. Uzman doktorumuz sonuçlarınızı incelemektedir. Gereken teşhisi koymakta ve bir problem varsa bunlar ile ilgili neler yapılması gerektiğini planlamaktadır.
  • Sonrasında tabii ki sizlere gerekli olan bilgiler verilmektedir. Eğer evinize yapılabilecek bir tedavi varsa bunlar uygulanmakta ve gerekli olan ilaçlar da yazılmaktadır. Eğer hastaneye gitmeniz gerekiyorsa da bu durumda gerekli olan yönlendirmeler sağlanmaktadır.

Evde kan tahlili hizmeti de bu şekilde tanımlanmaktadır. Deva Evde Bakım firmamız başta da belirtiğimiz gibi bu alanda uzun süredir hizmet veren ve bu alanda uzman olan bir firmadır. Bu yüzden sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde kan tahlili hizmeti konusunda da sizlere her zaman olabilecek en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. En ufak bir problem bile yaşamamanızı sağlamaktadır. Tüm süreçler de uzman olan hemşire ve doktorlarımız tarafından yönetilmektedir.

Evde İdrar Tahlili

Deva Evde Bakım firmamız İzmir ilimizin genelinde evde idrar ve kaka tahlili de yapmaktadır. Süreç kan alma süreci ile aynı şekilde ilerlemektedir. İlk olarak yine randevu oluşturmanız gerekmektedir. Ekiplerimiz sizlerin evlerine tam vaktinde gelmektedir. Tabi iki yanlarında gelirken gerekli olan test tüpleri de getirilmektedir. Sonrasında gereken örnekler sizlerden alınmakta ve merkezimize getirilmektedir. Bu süreçte en ideal şartlarda taşıma sağlanmaktadır. Alınan örneklerin herhangi bir şekilde dış ortamdan etkilenmesinin önüne geçilmektedir. Sonrasında tabii ki gerekli olan testlerden geçirilmektedir. Firmamız test sırasında en iyi makineleri kullanmaktadır. Bu sayede sonuçların da en doğru şekilde çıkması sağlanmaktadır. Testlerin sonucu çıktığında ilk olarak uzman olan doktorumuz tarafından incelenmekte ve gereken teşhisler konulmaktadır. Firmamız bu konuda her zaman uzman olan doktorlar ile çalışmakta ve tüm sonuçları da onlara inceletmektedir. Eğer bir problem varsa gereken tedaviye başlanmakta veya bir hastaneye yönlendirmeniz sağlanmaktadır. Tüm süreçler mutlaka uzman olan bir ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Sizlerin sağlığı firmamız için en önemli husus olmaktadır. Bu yüzden en iyi şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Süreç boyunca en ufak bir problem bile çıkmaması sağlanmaktadır. Tahliller sonucunda da bir problem olması durumunda mutlaka sizlere gerekli olan tedavi uygulanmakta veya gerekli olan yönlendirmeler sağlanmaktadır. Sizlerin hızlı bir şekilde yaşadığınız problemden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Evde Laboratuvar Hizmeti Ücretleri

Evde idrar tahlili ücreti, evde kan alma ücreti ve benzeri evde laboratuvar hizmetlerinin ücretleri de insanlar tarafından merak edilen konulardan birisi olmaktadır. İnsanlar tabii ki bir hizmet almadan önce bu hizmetin fiyatını da araştırmaktadır. İnsanlar bütçelerine uygun bir hizmet almak istemektedir. Sağlık hizmetlerinin ücreti de bu nedenle çok fazla araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Deva Evde Bakım firmamız için defalarca söylediğimiz gibi en önemli konu her zaman hastalarının sağlığı olmaktadır. Bu yüzden hastalarının iyi bir hizmet almasını istemektedir. Hastalarının iyi bir firmadan iyi bir hizmet almasını sağlamak için de olabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır. Bu konuda en ufak bir problem bile yaşamamanız için mutlak sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Sizlerin herhangi bir problem ile karşılaşması engellenmektedir. Para konusunda en ufak bir problem bile çıkarılmamaktadır.

Tabii ki bu konuda sabit bir fiyat vermemiz de mümkün olmamaktadır. Yapılacak olan testlerin sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Firmamızı arayarak en güncel ve doğru fiyatlarımızı almanız mümkündür. Ekibimiz sizlere hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı şekilde bilgi verecek hem aklınıza takılan bir konu olması durumunda bunları cevaplayacak hem de sizlere hizmetlerimizin fiyatı hakkında bilgi verecektir.