Evde büyük bir operasyon yapılması tabii ki mümkün değildir. Fakat basit işlemler için de hastaneye gelmenize gerek yoktur. Evde küçük cerrahi müdahale işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır. Bu noktada bir yerinizin çok derin olmayacak şekilde kesilmesi, bir yerinizin yaralanması gibi durumlarda Deva Sağlık Kabini firmamız evinize gelerek gerekli olan cerrahi müdahaleyi gerçekleştirmektedir. Firmamız bu noktada alanında uzman olan bir firmadır. Firmamız uzun süredir evde sağlık hizmetleri vermektedir. Evde küçük cerrahi müdahale işlemlerini de uzun süredir yapmaktadır.

Evde Cerrahi Müdahale Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Evde küçük bir cerrahi müdahale yapılması gerektiğinde ilk olarak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde yaşadığınız problem sizlerden dinlenmektedir. Sonrasında yapılacak cerrahi müdahale konusunda uzman olan bir doktorumuz hızlı bir şekilde evinize gelmektedir. Bu noktada firmamız her zaman alanında uzman olan ve bu alanda gerekli tıp eğitimlerini almış doktorlar ile çalışmaktadır. Evinize gelen doktorumuz cerrahi müdahale yapılacak alanı incelemektedir. Sonrasında gerekli olan müdahalelerde bulunmaktadır. Bu aşamada da firmamız gerekli olabilecek her türlü iğne, dikiş malzemesi, pansuman malzemesi ve benzeri ekipmanları doktorumuz ile birlikte sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerin ekstra bir malzeme sağlamasına gerek kalmamaktadır. Müdahaleler bittikten sonra doktorumuz son kontrollerini yapmaktadır. Cerrahi müdahale yapılan kısmın herhangi bir şekilde mikrop kapmaması için gereken önlemleri almaktadır. Sonrasında merkezimize tekrar dönmektedir.

Deva Sağlık Kabini firmamız İzmir ilimizin genelinde bu hizmeti sunmaktadır. Firmamız için her zaman birinci öncelik sizlerin sağlığı olmaktadır. Bu noktada evinize gelen doktorumuz her ayrıntıya dikkat etmekte ve sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Evde küçük cerrahi müdahale yapılan bölgenin herhangi bir şekilde mikrop veya enfeksiyon kapmaması için de gerekli özeni göstermekte ve steril malzemeler ile çalışmaktadır.

Evde Küçük Cerrahi Müdahale Fiyatları

Evimizde farklı alanlarda cerrahi müdahale yapılabilmektedir. Bu noktada yapılacak müdahale türüne ve kullanılacak olan malzemelere göre de fiyat farklılık göstermektedir. Hem hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak hem randevu oluşturmak hem de fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.