Bir hastalığa yakalandığımızda ilk olarak yakalandığımız hastalığa teşhis konulması gerekmektedir. Bu noktada tabii ki muayeneden önce mutlaka hastalığın doğru olarak tespit edilmesi ve buna uygun olarak bir tedavinin yapılması gerekmektedir. Tabii ki bu noktada hastalığın teşhis edilmesi için farklı tetkikler yapılabilmektedir. Bu noktada laboratuvar hizmetleri de insanların ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi olmaktadır. Fakat insanlar bu tür testleri vermek için hastaneye gitmek istemeye bilmektedir. Bu durumda evde laboratuvar hizmetleri insanlar tarafından çok fazla araştırılmaktadır. İnsanlar gerekli olan testleri evde vermek istemektedir. Bu noktada Deva Sağlık Kabini firmamız gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Firmamız İzmir ilimizin genelinde hizmet vermekte ve sizlerin bu ihtiyacını karşılamaktadır.

İzmir Evde Kan Alma Hizmetleri

Deva Sağlık Kabini firmamız İzmir ilimizde evde sağlık hizmetleri veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Firmamız evde kan alma hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada;

  • Randevu gün ve saatinde firmamız evinize gelmekte ve evden kan alma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu aşamada mutlaka steril ürünler kullanılmaktadır.
  • Sonrasında alınan kanlar firmamızın merkezine getirilmekte ve burada gerekli olan tetkikler yapılmaktadır.
  • Kan sonuçlarınız çıktığında uzman doktorumuza inceletilmektedir. Doktorumuz kan sonuçlarına göre teşhisi koymaktadır.
  • Sonrasında sizler ilet iletişim sağlanmakta ve sonuçlar sizlere aktarılmaktadır. Bu noktada eğer sonuçlarınızda bir problem varsa gerekli olan tedavi de sizlere sunulmaktadır veya gerekli olması durumunda bir hastaneye gitmeniz sağlanmaktadır.

Firmamız sizlerin bu noktada sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman en önemli unsurdur. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır.

Evde Laboratuvar Hizmetleri Ücretleri

Tabii ki evinizden alınacak olan tahlil türüne göre fiyat farklılık göstermektedir. Bu noktada sizlere sabit bir fiyat sunmamız da mümkün olmamaktadır. Bu noktada en doğru ve güncel fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada sizlere gerekli olan her türlü bilgiyi vermektedir. Firmamız hem hizmetlerimiz hakkında hem de ücretler hakkında gerekli olan bilgiyi sunmaktadır.