Hastanın kendisini hastaneye gidecek kadar iyi hissetmemesi durumunda, yatalak bir hastanın olması durumunda veya benzeri durumlarda insanlar hastaneye gitmek yerine bazı hizmetleri evde almak isteyebilmektedir. Özellikle fizik tedavi gibi sonrasında bakım yapılması gereken durumlarda bu bakımları yapacak ve hastalara doğru müdahaleleri gerçekleştirecek bir kişi aranabilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Firmamız evde hemşirelik hizmeti ile sizlere bu noktada gerekli olan desteği sağlamaktadır. Deva Sağlık Kabini olarak İzmir genelinde bu hizmeti hastalarımıza sunmaktayız. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda en uzman olan firmaların başında gelmektedir. Uzun süredir bu alanda hizmet vermektedir. İzmir’in en köklü firmalarının başında yer almaktadır.

Evde Hemşirelik Hizmeti Nedir?

Hemşire evde bakım yapması için sizlere gönderilmektedir. Hastanın tüm sorunları ile ilgilenmekte, bir yarası var ise buna pansuman yapmakta, yapılacak olan iğneleri varsa bunları uygulamakta ve hastanın en iyi şekilde bakım almasını sağlamaktadır. Bunun yanında bu hizmet kapsamında fizik tedavi evde bakım hizmetleri de sunulmaktadır. Fizik tedavi sonrasında hastanın doğru şekilde bakılması gerekmektedir. Fizik tedaviden maksimum verimin alınması için bu önemlidir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu alanda eğitim almış ve tecrübesi bulunan hemşireleri sayesinde sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır. Tüm hastalarınız için gerekli olan bakımı sağlamaktadır.

Firmamızı arayıp randevu oluşturduğunuzda evinize mutlaka alanında uzman olan bir hemşiremiz gönderilmektedir. Bu noktada gerekebilecek sargı bezi gibi malzemeler de mutlaka steril bir şekilde gönderilmektedir. Firmamız hastalarının sağlığına büyük bir önem vermektedir. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Evde Hemşirelik Hizmeti Ücretleri

Evde yapılan bu bakım hizmetleri ve evinize hemşire gelmesinin tabii ki bir maliyeti bulunmaktadır. İnsanlar da bu ücreti merak etmektedir. Fakat bu konuda sabit bir fiyat verilememektedir. Sürecin ne kadar süreceği, ne tür bakımların yapılacağı ve hastanın kaç gün bakıma ihtiyaç duyduğu gibi unsurlar fiyatları etkilemektedir. Bu noktada en güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.