Sağlık sisteminin en önemli parçalarından birisi de hiç kuşkusuz hemşireler olmaktadır. Hemşireler pek çok alanda hastalara yardımcı olan kişilerdir. Çoğu zaman doktorlar kadar çalışmakta ve hatta hastalar ile doktorlardan daha fazla ilgilenmektedir. Hemşireler sağlık konusunda uzman olan kişiler olduğu için her türlü konuda da hastalara yardımcı olabilmektedir. İnsanlar da tabii ki pek çok alanda hemşirelerin desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada özellikle engelli hastası olan kişiler veya yatalak hastaları olan kişiler bir hemşireye daha çok ihtiyaç duymaktadır. Evde hemşirelik hizmeti de bu noktada çok fazla araştırılmaktadır. Deva Evde Bakım firmamız sizlere bu konuda gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan ve bu konuda uzun süredir hizmet veren firmalardan birisidir. Evde hemşirelik hizmetleri konusunda da sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır.

İzmir Evde Hemşire

İnsanlar pek çok konuda evde hemşirelik hizmeti ihtiyacı duymaktadır. Trakeostomi değişimi, PEG değişimi, hastanın günlük sağlık ihtiyaçlarının karşılanması, hastaya serum takılması gibi konularda hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Deva Evde Bakım firmamız sizlere bu konuda gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamız İzmir ilimizde faaliyet gösteren en köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamız her türlü evde sağlık hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır. Firmamız her zaman alanında uzman olan hemşire ve doktorlar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sizlerin en ufak bir problem bile yaşamamasını sağlamaktadır. Bu konuda her zaman en iyi hizmetler sizlere sunulmaktadır. Firmamız için en önemli husus tabii ki hastalarının sağlığı olmaktadır. Onların sağlığı için de gereken tüm özen gösterilmektedir.

Evde Sonda Takılması ve Değiştirilmesi

Kendi kendisine idrarını yapamayan hastalara veya belirli ameliyatlardan sonra kanama ihtimaline karşı ameliyat bölgesine sonda adı verilen bir aparat takılmaktadır. Tabii ki bunun takılması, değiştirilmesi ve çıkarılması da gerekmektedir. İnsanlar bu konularda hastaneye gitmek istemeyebilmektedir. Bu tür hizmetleri evde almak istemektedir. Evde hastaya sonda takılması hizmeti de bu yüzden çok fazla araştırılmaktadır. Firmamız bu konuda uzman olan ekibi sayesinde sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır. Bayana sonda takma işlemi sırasında mutlaka kadın hemşirelerimiz, erkeklere sonda takılması sırasında ise mutlaka erkek hemşirelerimiz hizmet vermektedir. Sizlerin bu konuda rahat bir şekilde hizmet alması sağlanmaktadır. Bunun yanında sadece sonda takma işlemi yapılmamaktadır. Bunun yanında bu alanda uzmanlık gerektiren işlemler de yine ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Bu bağlamda;

  • Vajinaya sonda takılması yine firmamız tarafından sunulan hizmetlerden birisidir. Bu işlem uzman ekip üyelerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Başta da belirtiğimiz gibi sondanın sadece takılması değil doldukça değiştirilmesi de gerekmektedir. Firmamız sonda torbası değişimi de yapmaktadır.
  • Hemşirelerimiz yatalak hasta bakımı da yapmaktadır. Yatalak hastaya sonda takılması da ekibimiz tarafından uygulanan hizmetler arasında yer almaktadır.
  • Özellikle ameliyatlardan sonra takılan sondanın tabii ki çıkarılması da gerekmektedir. Alanında uzman olan hemşire ve doktorlarımız bu konuda da gerekli olan desteği sunmakta ve evde hemşirelik hizmetimiz kapsamında bu işlemi de gerçekleştirmektedir.

Sonda takılması, değiştirilmesi ve çıkarılması konusunda özetle firmamız her türlü işlemi yapmaktadır. Bu konuda alanında uzman olan bir ekiple çalışmakta ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Trakeostomi Değişimi

Evde hemşirelik hizmeti kapsamında firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden birisi de trakeostomi değişimidir. Trakeostomi kendi kendisine nefes alamayan hastalar tarafından kullanılan bir aparattır. Tabii ki hastaların sağlıklı bir şekilde nefes alması için bu aparatın düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. İnsanlar da trakeostomi evde bakım hizmetlerini çok fazla araştırmaktadır. Deva Evde Sağlık firmamız sizlere başta trakeostomi değişimi olmak üzere pek çok hizmeti sunmaktadır.

Trakeostomi konusunda insanların yaşadığı en büyük problemlerden birisi de trakeostomi kanülü değişimi olmaktadır. Kanül bu parçanın uç kısmında bulunan bir aparattır. Bu aparat havanın alınmasını ve verilmesini sağlayan en uç noktadır. Bu yüzden hastanın sağlıklı bir şekilde nefes alması için değiştirilmesi gerekmektedir. Firmamız evde trakeotomi kanülü değiştirme hizmeti de sunmaktadır. Sizlere bu konuda da gerekli olan desteği vermetkedir.

 Tabii ki firmamız bu alanda da mutlaka uzman olan hemşirelerini görevlendirmektedir. Daha önce de belirtiğimiz gibi hastalarımızın sağlığı bizim için en önemli husus olmaktadır. Hastalarımızın sağlıklı bir şekilde hizmet alması için de gereken tüm özen gösterilmektedir. Her zaman uzman olan bir ekiple hizmet verilmektedir.

PEG Değişimi

Evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizden birisi de evde peg değişimi olmaktadır. PEG kendi kendisine yemek yiyemeyen hastaların beslenmesini sağlayan bir aparattır. Tabii ki hastanın sağlıklı bir şekilde besin almasını sağlamak için mutlaka bu aparatın düzenli olarak temizlenmesi ve gerekli bakımlarının yapılması gerekmektedir. İnsanlar da bu konuda uzman bir kişiden destek almak istemektedir. Firmamız evinize kadar gelerek PEG değişimi yapmaktadır. Bu sayede en ufak bir problem bile yaşamamanızı ve hastanızın da yine en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Firmamız PEG hortumu değişimi de yapmaktadır. Tabii ki bu değişimler için sadece uzman bir ekip yetmemektedir. Gereken parçaların sizlere en steril ve doğru şekilde ulaştırılması da gerekmektedir. Firmamız bu alanda uzman olan firmalardan olduğu için bu konuda da en iyi hizmeti sunmaktadır. Tüm parçaları steril bir şekilde, özel ambalajlar içerisinde sizlere yollamaktadır. Uzman olan hemşirelerimiz de yine bunları steril koşullarda açarak hastaya takmakta veya gerekli olan değişimleri yapmaktadır.

Evde Fizik Tedavi Sonrası Bakım

Fizik tedavi özellikle de ortopedik ameliyatlardan, kazalardan ve benzeri durumlardan sonra ihtiyaç duyulan bir tedavi türü olmaktadır. Fakat hastanın fizik tedaviden gerekli olan faydası görmesi için mutlaka doğru şekilde bir bakım yapılması da gerekmektedir. Fakat insanların bu durumda her zaman gerekli olan bakımı yapacak vakti veya bilgisi olmayabilmektedir. Evde hemşirelik hizmetimiz sizlerin yardımına bu konuda da yetişmektedir. Fizik tedavi evde bakım ihtiyaçları yine uzman hemşire kadromuz tarafından en doğru şekilde karşılanmaktadır. Sizlere ihtiyaç duyduğu her türlü hizmet en iyi şekilde sunulmaktadır.

Deva Evde Bakım firmamız hemşire evde bakım hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti sizlere sağlamaktadır. Sizlerin de firmamız ile iletişime geçmesi ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alması mümkündür.

Evde Hemşirelik Hizmeti Ücreti

Evde hemşirelik hizmetleri hakkında ücretler de merak edilmektedir. Evde sonda takma ücreti, PEG bakımı ve değişimi ücreti, fizik tedavi sonrası bakım ücretleri, yatalak hasta bakım ücretleri ve trakeostomi değişimi ücretleri gibi ücretler sürekli olarak araştırılmaktadır. Fakat bu hizmetlerimiz hakkında sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. Yapılan işlemlere, hemşiremizin kaç gün geleceğine, ne tür bakımlar yapılacağına ve kullanılacak olan malzemelere göre fiyat farklılık göstermektedir. En doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere her zaman olabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır. Bu konuda en ufak bir problem bile yaşamamanızı sağlamaktadır.