Hastane hizmetlerinin yavaş yavaş evlere taşınması ile beraber insanlar evden çıkmadan tedavi olmaya başlamaktadır. Özellikle yatalak hastalarda ve hastaneye gitmesi zor olan kişilerde bu durum çok fazla ön plana çıkmaktadır. Hastanın başında refakatçi durması gibi durumlar olması sebebiyle zaman kayıpları yaşanabilmektedir. Ancak evde bakımı yapılan hastalar için evde hemşire hizmeti sunuyoruz. Bu hemşire hizmeti kapsamında farklı birçok tedavi yöntemi evde uygulanabilmektedir. Serum, glutatyon ve sonda değişimi gibi farklı işlemler kendi evinizde yapılabilmektedir. Hastanızın durumu evden çıkmaya elverişli değilse bu durumda Deva evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizleri arayarak kısa süre içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Bizlerden destek almak ve bilgi sahibi olmak için hemen arayın.
Evde Hemşire Hizmeti ile Alınabilecek Ek Hizmetler
Evde hemşire hizmeti ücreti sabittir. Bu ücrete çeşitli testler eklenirse ücret değişebilir. Örnek vermek gerekirse bazı hastalar için sadece kan testi gerekebilir. Bazı hastalarda serum tedavisi gerekebilir. Bazı hastalarda ise durum tam tersine döner ve hastanın bu tedavilere ihtiyacı kalmaz. Hastadan serum veya sonda çıkarılması gerekebilir. Tüm bu durumlarda hemşirelerimiz adresinize gelerek sizlere destek veriyor. Tüm detaylara ulaşmak ve hastanız ile alakalı işlemleri hızlıca yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Evde hemşire hizmeti ile kısa süre içinde sorunu çözebilirsiniz.
Evde Hemşire Bulundurmak Hangi durumlarda Gerekir?
Evde hemşire hizmeti sunmak Deva evde sağlık hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerden sadece birisidir. Bu hemşire hizmetinin gerektiği bazı durumlar vardır. Örnek vermek gerekirse hastanın başında sürekli doktor ve hemşire bulunması gerekebilir. Vardiyalı şekilde doktor ve hemşire hizmeti sunabilen hastanemiz adresinizi hastaneye çevirebilmektedir. Kısa süre içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz hastanızın durumunu anlık olarak kontrol eder. Sonucunda ise sizlere kaliteli bir hizmet sunar. Bu yol ile hastanızın tedavi sürecini daha kolay yönetmeniz mümkün hale gelir. Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz. Hastane servis hizmetlerimizden bir telefon ile yararlanabilirsiniz. Hastanızın tedavisine kendi yatağında devam etmesini bu yolla sağlayabilirsiniz. Deva evde sağlık olarak İzmir çevresinde hizmet sunuyoruz.