Evde sağlık hizmetleri kapsamına giren evde hemşire hizmeti 7/24 profesyonel ekip elemanları ile firmamız tarafından sunuluyor. Evde bakım fırsatını hasta yakınlarına sunan hizmetimiz cep telefonu numaraları üzerinden ulaşılarak talep edilebilir. Özellikle kronik rahatsızlıklarda, yatağa bağlı rahatsızlık durumlarında, ileri boyutlu kanser rahatsızlıklarında ya da ameliyat çıkışı evde bakım sürecinin devam etmesi gereken durumlarda talep edilebilir. Evde hemşirelik hizmeti için 7/24 firmamız aracılığı ile aranarak randevu oluşturulabilir. Hastaneden korkanlar, steril olmadığı için bağışıklığı kuvvetli olmayan ve hastalık kapacağını düşünenler Deva Evde Bakım firmamızın güvenilir ekip kadrosuna inanabilir ve bu süreci başlatabilir.

Evde bakım hemşirelik hizmeti kişinin genel olarak yaşadığı hastalık sürecini daha rahat atlatabilmesi için ev konforunu sunacaktır. Bu sayede hasta yakınlarıyla daha rahat vakit geçirebilecek ve iyileşme süreci hızlanacaktır. Ortamın steril olup olmadığı net bir şekilde ev halkı tarafından kontrol edilebilir. Evde bakım hizmeti sayesinde gerekli görüldüğü takdirde yara bakım hizmeti, serum hizmeti sonda ya da beslenme tüpünün değiştirilmesi, yenilenmesi ve düzenli ilaç kontrol saatleri, tuvalet gereksinimini giderebilme ve gece bakım hizmetini karşılama evde bakım hizmeti kapsamında hemşire tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

Evde hemşirelik hizmeti yaşamı daha yaşanabilir hale getirir. Tıbbi açıdan daha konforlu bir süreç kişiyi bekleyecektir. Sosyal anlamda kendini geliştirmiş olan ekibimiz evde hemşirelik hizmeti kapsamında evde sonda takma hizmeti, serum takma ya da evde enjeksiyon hizmeti sunar. Tedavi süreci hasta yakınları ile planlanır. Hastalık önceden konuşularak bir planlama yapılır. Bunun üzerine genel bir fiyat belirlemesi kurum çalışanları tarafından sunulacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde rutin kan tahlili süreci hasta yakınlarında verdiği onay ile hemşirelik hizmeti kapsamında sunulur. Gerekli görüldüğünde yine alınan bu kanlar laboratuvar ortamına hemşire tarafından iletilir. Özellikle bel ve sırt ağrısı yaşayanlar uzun süreli fizik tedaviye uygulaması görecek olanlar için de özel bir hizmet sunulur. Elektronik cihazları kontrol edebilmek alanında uzman ekip elemanlarımız ile daha kolay bir süreci beraberinde getirir. Ek hizmetler kapsamına girecek olan belirli hizmetler için uygun fiyat aralığı sunan firmamız sizlere İzmir ve çevre bölgelerinden bir telefon uzağınızda. Bizleri arayabilir, randevu talebinizi kısa sürede ekip elemanlarımıza iletebilirsiniz.