Hemşireler hasta bakımı ve hastalara gerekli olan ilaçların verilmesi konusunda en uzman olan isimlerdir. Hastaların çok fazla ihtiyaç duyduğu sağlık personellerinden birisidir. Tabii ki bu noktada insanlar evlerinde de bir hemşire olmasını ve hastalarına bakmasını isteyebilmektedir. İnsanların hastalarını her zaman hastaneye götürmesi mümkün olmamaktadır. Özellikle de yatalak hastaların veya çok yaşlı hastaların sürekli olarak hastaneye götürülmesi, hele de araç yoksa çok zor olabilmektedir. Ambulans gibi çözümler sunulsa da bunlara da her zaman ulaşmak mümkün olmamaktadır. Bu noktada evde hemşirelik hizmeti insanlar tarafından çok fazla araştırılmaktadır.

Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamız evde bakım hizmetleri konusunda uzman olan firmalardandır. Sizlerin her türlü evde bakım ihtiyacını karşılamaktadır. Evde hemşirelik hizmeti de bu noktada firmamız tarafından sunulmaktadır.

Evde Hemşire Nedir?

Evde hemşirelik hizmeti ile, evinize bu alanda uzman olan bir hemşire gönderilmektedir. Hemşire hastanız ile ilgili gereken tüm kontrolleri yapmakta, hastanın bakımını sağlamakta, varsa iğnelerini yapmakta ve hastanın durumu hakkında da sizlere gerekli olan bilgilendirmeleri sağlamaktadır. Hemşiremiz istediğinize göre her gün veya belirli günlerde gelebilmektedir. Hastanın tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastada bir problem görmesi durumunda doktorlarımız ile iletişime geçmekte ve durumdan haberdar etmektedir. Bu noktada hastanızın sağlığında kötüye giden bir durum olduğunda da bu hızlıca görülebilmektedir. Hemşire evde bakım yapmasının yanı sıra hastanızın sağlığının takibini yapması bakımından da önemli bir rol oynamaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sağlamaktadır. İstediğiniz günlerde evinize alanında uzman olan bir hemşire göndererek hastanıza bakılmasını ve hastanızın durumunum takip edilmesini sağlamaktadır.

Evde Hemşirelik Ücretleri

Evde hemşirelik hizmeti noktasında sabit bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Hemşirenin kaç gün geleceği, geldiği günler ne kadar süre kalacağı, geldiğinde ne tür uygulamalar yapacağı gibi konular fiyat üzerinde farklılıklara neden olmaktadır. Bu konuda fiyat bilgisi almak için mutlaka ekibimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere hizmetler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi sunacaktır.