Glutatyon bilinen en güçlü antioksidandır. Glutatyon;

  • Anti kanserojen bir etki göstermektedir. Bu noktada kansere yakalanma ihtimaliniz düşürmektedir. Özellikle belirli kanser türlerinde bu etkisi çok daha fazladır.
  • Kronik ağrıların giderilmesi, migren ağrısının giderilmesi ve fibromiyalaji gibi konularda etkili olan bir çözümdür.
  • Çok yoğun şekilde çalışan ve kendisini yorgun hisseden hastaların, enerjik hissetmesini sağlamakta hastaya enerji vermektedir.
  • Kas performansını artırıcı etkisi bulunmaktadır. Kaslarınızın gelişmesine yardımcı olmaktadır.
  • Bağışıklık sisteminizi güçlendirmekte ve hastalıklara yakalanma ihtimalinizi ortadan kaldırmaktadır.

Bu noktada vücudumuz için gereken en önemli maddelerden birsi ide glutatyon olmaktadır. Fakat her zaman yeterince glutatyon vücudumuzda bulunmamaktadır. Bu noktada glutatyon takviyesi gerekmektedir. Bu takviyeyi almak için hastaneye gitmek istemeyenlere Deva Sağlık Kabini firmamız evde glutatyon takviyesi yapmaktadır.

Evde Glutatyon Takviyesi Nasıl Yapılır?

Glutatyon serum tedavisi kendisini yorgun hisseden, vücudunda glutatyon eksikliği olan, çok yoğun çalışan veya bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek isteyenler tarafından kullanılabilmektedir. Bu yönteme tamamen bilimsel olan ve hasta açısından bir zararı bulunmayan bir yöntemdir. Deva Sağlık Kabini firmamız da bu takviyeyi uzun süredir yapmaktadır. Bu noktada;

  • İlk olarak firmamızı arayarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Ekibimiz randevu saatinde kapınıza gelmektedir.
  • Sonrasında yanında getirdiği glutatyon takviyesini takmaktadır. Bu işlem hemşireler tarafından yapılmaktadır. Firmamızda sağlık alanından mezun olmayan hiç bir çalışanımız bulunmamaktadır.
  • Glutatyon serumu bitene kadar ekibimiz beklemektedir. Sonrasında takılan serum çıkarılmaktadır.
  • Kısa bir süre hasta gözlemlenmektedir. En ufak bir problem bile olmadığından emin olunduktan sonra süreç tamamlanmaktadır.

Deva Sağlık Kabini firmamız bu hizmeti uzun süredir sunmaktadır. Firmamız İzmir ilinin genelinde hizmet göstermektedir. Sizin de Glutatyon takviyesine ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz gerekli olan bilgilendirmeyi sizlere sağlayacaktır.

Evde Glutatyon Fiyatları

Evde Glutatyon takviyesinin yapılması konusunda en çok araştırılan konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. İnsanlar bu hizmetin fiyatını merak etmektedir. Bu noktada firmamızın sabit bir fiyat sunması mümkün olmamaktadır. Güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan tüm bilgileri sunacaktır.