Evde Glutatyon serum uygulamaları hastanın steril olmayan ortamlarda uygulamasını önlemek için büyük bir avantaj oluşturur. Deva Evde Bakım hizmeti kapsamında sunulan bu hizmet ile direncini gittikçe kaybeden ve fonksiyonları zayıflayan bağışıklık sisteminin daha izole bir halde ev ortamında steril bir şekilde Glutatyon serum uygulaması almasını sağlar.

Glutatyon maddesi içerisinde güçlü bir antioksidan özelliği taşır. Bu yönü ile kişinin vücudunda birikmiş olan ve sürekli olarak reaksiyon gösteren reaktif oksijenin yok edilmesi hedeflenir. Glutatyon serum içerisinde 3 farklı amino asit bileşeni bulunur. Bunlar Sistein, Glisin ve Glutamindir.

Glutatyon serum şeklinde vücuda uygulandığı anda sürekli olarak bağışıklığı zayıflayan hastalara güçlü bir tedavi çemberi oluşturur. Kişi kendisini daha zinde ve güçlü hisseler. Bunun nedeni hücrelerin bu şekilde yenilenebilme fırsatı bulmasıdır. Özellikle kronik rahatsızlık çeken hastalara yönelik uygulanır.

Glutatyon Eksikliği Neden Olur?

Glutatyon eksikliğinden kaynaklı olarak vücut halsizliki yorgunluk ve toksin birikimlerinin getirdiği bağışıklık sisteminin çökmesi kaçınılmaz sondur. Özellikle dışarıdan vücuda etki eden her türlü zararlı unsur Glutatyon seruma ihtiyaç gerektirir. Gündelik hayatın her alanında hayatımıza dahil olan endişe ve kaygı süreci kronik olarak yaşanan stres durumu, röntgen ışınları, gıda boyaları, deterjanlar, yapay tatlandırıcı, alkol ya da sigara ürünleri ağır metal ürünler, aseton gibi çözücü maddeler, mutfakta banyoda kullanılan kimyasal kireçler ve kişinin düzensiz ve yetersiz beslenmesi gibi hem kişiden kaynaklı olan hem de dışarıdan maruz kalınan tüm etkiler bu tedavi sürecine ihtiyaç gerektirir. Evde glutatyon tedavisi uygulamalarıyla bu süreç daha kolay ve rahat atlatılır.

Evde Glutatyon Tedavisi Ücreti

Gündelik hayatın olumsuzlukları içerisinde direnemeyen ve bitkin düşen vücudun Glutatyon seviyesini yükseltebilmek için evde bakım hizmete sunuluyor. Birkaç seansla daha zinde ve daha güçlü bir yapı elde edebilmek mümkündür. Yaklaşık 15 dakika süren ve damar yolu ile vücuda sunulan Glutatyon serum evde bakım hizmeti doğrultusunda İzmir ve çevre ilçelerden randevu oluşturduğunuz her anda evinize profesyonel ekip elemanları ile gönderiliyor. Uygulanacak tedavi üzerine oluşacak ücret hakkında net bir bilgi ancak randevu sürecinde elde edilebilir. Yılda iki kere yapılması ve bunun 6 seans olarak içermesi yeterli olacaktır.