Pek çok durumda iğne yapılması veya tıp dilindeki karşılığı ile enjeksiyon yapılması gerekmektedir. Bazı hastalıkların iyileşmesi için, kuduz gibi durumlarda veya sadece bir takviye almak istediğimizde bile enjeksiyon işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada bir enjeksiyon yaptırmak için hastaneye gelmek istemeyen çok fazla hasta bulunmaktadır. Sadece keyfi olarak gelmek istemeyen değil yatalak olup da maalesef bir hastaneye veya sağlık merkezine gitmesi çok zor olan hastalar da bulunmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız tüm bu hastaları için evde enjeksiyon hizmeti sunmaktadır. Bu noktada ister kendi aldığınız bir iğneyi isterseniz de uzman doktorlarımızın sizler için uygun göreceği bir iğneyi evinizde yapmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu konuda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Firmamız İzmir’de bu alanda faaliyet gösteren en köklü firmalardan birisidir. Bu noktada sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır.

Evde Enjeksiyon Nedir?

Evde enjeksiyon hizmeti başta da belirtiğimiz gibi olmanız gereken iğneyi ekibimizde gerekli eğitimleri almış, diploması bulunan ve bu alanda uzman olan bir hemşiremizin gelmesi ve yapmasıdır. Bu noktada tabii ki ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Firmamızı arayarak randevu oluşturduktan sonra uzman olan hemşiremiz evinize kadar gelmekte ve gerekli olan enjeksiyon işleminin gerçekleştirmektedir. Hemşiremiz enjeksiyon bölgesinde gerekli olan kontrolleri yapmakta, iğnenin hastada herhangi bir yan etki oluşturup oluşturmayacağını görmek için de kısa bir süre beklemektedir. Sonrasında bir problem yok ise hemşiremiz süreci tamamlamakta ve merkezimize tekrar dönmektedir. Belirtiğimiz gibi Deva Sağlık Kabini firmamız tüm İzmir’de bu hizmetini sunmaktadır. Sizlerin de istediği zaman randevu oluşturması ve bizimle iletişime geçmesi mümkündür.

Evde Enjeksiyon Hizmeti Fiyatları

Evde enjeksiyon hizmetinin fiyatını etkileyen pek çok unsur varadır. Enjeksiyonu yapılacak iğnenin firmamız tarafından getirilip getirilmediği, evinizin nerede bulunduğu, kaça adet iğne yapılacağı gibi etmenler tabii ki fiyatı etkilemektedir. Döviz kurlarındaki artış da fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Bu noktada sizlere sabit bir fiyat vermemiz yanıltıcı olacaktır. En doğru ve güncel fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.