Özellikle derin bir yara aldığınızda bu yaranın doğru şekilde kapanması ve sonrasında olabildiğince az iz kalması için dikiş atılması gerekmektedir. Atılan bu dikişler yara iyileştikten sonra da mutlaka alınmalıdır. Tabii ki bu noktada insanlar dikiş attırmak ve dikiş aldırmak için hastaneye gitmek istemeyebilmektedir. Özellikle hastaneye gitmek konusunda sorunları olan, engelli veya yatalak olan hastalar bu durumda evde bakım hizmetlerini araştırmaktadır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız dikiş alma dikiş atma işlemleri noktasında her türlü hizmeti sizlere vermektedir. Bu noktada eğer çok derin ve acil müdahale gerektiren bir yaranız yoksa firmamız evinize kadar hızlı bir şekilde gelmekte ve gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Bunun yanında daha önceden atılmış olan dikişleri de almaktadır.

İzmir Evde Dikiş Alma

Pek çok cerrahi müdahaleden sonra dikiş atılmaktadır. Tabii ki yara veya işlem yapılan bölge iyileştikten sonra bu dikişlerin alınması gerekmektedir. İzmir ilimizin genelinde hizmet sunan Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada  sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Uzman hemşiremiz evinize kadar gelmekte, dikişlerinizi almakta, gerekli olan pansumanı yapmakta ve sonrasında hizmeti tamamlamaktadır. Firmamız bu noktada hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir. En ufak bir problem ile karşılaşmamanızı sağlamaktadır. Evinize gelen uzman hemşiremiz sadece yaranızın üzerindeki dikişi almakla kalmamakta aynı zamanda yaranızı incelemektedir de. Bir problem olması durumunda bu konuda da gerekli olan bilgilendirmeyi yapmaktadır. Yaranız sağlıklı olarak iyileştiyse bu durumda son bir pansuman yapılmakta ve tüm süreç tamamlanmaktadır.

Evde Dikiş Alma ve Atma Ücretleri

Evde dikiş alma dikiş atma hizmetleri hakkında merak edilen konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. Tabii ki insanlar bu noktada bir hizmetten faydalanmadan önce hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Bu araştırma bu nedenle bu kadar çok yapılmaktadır. Tabii ki bu hizmet için sizlere sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. En güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.