Evde özel hemşire hizmeti alanında uzman hemşire kadrosu ile belirli deneyimlere sahip olan sağlık çalışanlarının evde bakıma muhtaç hastalara yönelik sunduğu bir hizmet çeşididir. Kapsamda yer alan çalışanlar Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı bir şekilde görevlendirilir. Yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdüren, ciddi bir ameliyat sonrasında evde bakım süreci devam eden hastalar için uygulanan evde bakım hizmeti firmamız aracılığıyla 7/24 talep edilebilir. Ev konforunda sunulan hizmetten yararlanabilmek için bütçeye uygun evde özel hemşire fiyatları göz önünde bulundurularak en verimli sağlık hizmeti sunulur. Bakım hizmetleri kapsamında alanında yetkin olan hemşireler ön bir eğitimden geçer. Deva Evde Bakım firması hasta ile iletişim noktasında doğru ve kararlı teknikler uygulayarak üşteri memnuniyetini ön planda tutarak iletişim sağlamayı hedefler.

Evde bakım hemşiresi fiyatları oluşturulurken genellikle ortalama olarak 12 saatlik bir süreç göz önünde bulundurularak ücret belirlenir. Konu üzerine daha detaylı bilgi hasta sayısı, hastanın bakım süresi, geçirdiği hastalığın çeşidi, uygulanması gereken tekniklerİ detaylı olarak iletişim hattına iletildikten sonra konu üzerine net bir bilgi verilebilir.

Evde bakım hemşiresi en az 12 saat olmak üzere 24 saatlik hizmeti istenen hastaya yönelik olarak uygular. İletişim hattı üzerinden randevu talebi oluşturarak kısa sürede sunulan tedavi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olarak sağlık elemanlarımız sizlere en doğru ve yerinde hizmete sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyor.

Evde bakım hemşiresi dendiğinde sağlık hizmetleri kategorisinde özellikle yoğun bakım süreci geçirmiş olan ağır bir kanser hastalığı atlatıldığında sunulan bir tedavi çeşidi olarak görülebilir. Özellikle bel ve sırt ağrıları bulunan, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdüren, kronik rahatsızlığı bulunanlar evde bakım hizmeti kapsamında sağlık çalışanlarının sunduğu hizmetten İzmir ve çevre bölgelerden yararlanabilirler. Ayrıca hastane korkusu bulunanlar, kalabalık ortama girdiklerinde bağışıklıklara düşük olduğu için sağlıkları tehlikeye girenler de evde bakım hizmetinden yararlanabilir. Talep edilecek hemşire sayısı hastalığın süresi, ücrette farklılığa neden olabilir. Ek hizmet kapsamında eğer hemşireden farklı tedavi yöntemleri talep edilirse özellikle laboratuvar ve radyoloji hizmetleri başta olmak üzere fizik tedavi ya da cihaz talebi doğrultusunda fiyatlar da farklılık yaşanabilir. Bazı hastalar farklı branşlara yönelik özel doktor talebinde de bulunabiliyor. Bunlar ek hizmet kapsamına giriyor. Bu nedenle evde özel hemşire fiyatları belirlenirken her talepte önemli oranda değişim yaşanabiliyor.