Atom serum pek çok durumda kullanılan bir serum türüdür. Atom serum ishal gibi durumlarda bu probleminizden kurtulmanız noktasında, kendinizi kırgın hissettiğinizde bu durumu gidermek istediğinizde, nezle veya grip olduğunuzda veya vücudunuzda bir vitamin eksikliği olduğunda kullanılan bir serumdur. Hastalar da bu serumu sıklıkla yaptırmak istemektedir. Fakat insanlar bu serumu yaptırmak için hastaneye gitmek istemeyebilirler. Özellikle ishal olan veya kendini kırgın hisseden hastaların, hastaneye gitmesi ve orada sıra beklemesi kolay değildir. Bu durumda insanlar evlerinde atom serum taktırmak isteyebilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada hastanede atom serum olmak istemeyen ve evinde hizmet almak isteyen hastalarına hizmet vermektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız evde sağlık konusunda en tecrübeli firmalardan birisidir. Firmamız İzmir ilimizde bu hizmeti veren en köklü firmaların arasında bulunmaktadır. Tabii ki bu tecrübesi ve uzman ekibi ile de sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermektedir.

Evde Atom Serumu Nasıl Yapılmaktadır?

Evde atom serum olmak istediğinizde ilk olarak firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. Sonrasında;

  • Uzman olan ve bu alanda uzun süredir hizmet veren hemşiremiz randevu saatinde evinize gelmektedir. Bu noktada yanında atom serum da getirmektedir. Atom serumun içerisindeki maddeler uzman doktorumuz tarafından sizin yaşadığınız duruma göre belirlenmektedir.
  • Hemşiremiz serumu size takmaktadır. Serum bitene kadar da evinizde beklemektedir.
  • Serum bittikten sonra serumu çıkarmaktadır. Sonrasında süreci tamamlamaktadır.

Firmamız için sağlığınız çok önemlidir. Bu noktada her zaman uzman bir ekiple hizmet verilmektedir. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması ve sağlığına kavuşması için firmamız gereken tüm özeni göstermektedir.

Evde Atom Serumu Fiyatı

Evde atom serum fiyatı da insanlar tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Fakat burada serumun içerisine konulan mineral ve vitaminlere göre fiyat farklılık göstermektedir. Evinizin bulunduğu yerde bu noktada fiyat farkı oluşturabilmektedir. Bu yüzden sizlere sabit bir fiyat sunmamız yanıltıcı olmaktadır. En güncel fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uzman ekibimiz hem hizmetimiz hakkında bilgi sunacak hem de fiyat bilgisini verecektir.