Atom serum takviyesi içerisinde birbirinden farklı vitamin ve mineral barındıran bir serumdur. Bu serumun özelliği insanların kendisini kötü hissettiklerinde veya nezle gibi hastalıklara yakalandıklarında bir an önce iyileşmelerini sağlaması ve enerji vermesi olmaktadır. Atom serum aslında bir nevi vitamin ve mineral takviyesi olmaktadır. Bu serum direkt olarak kana karıştığı için çok hızlı bir şekilde etki göstermektedir. O an içerisinde  kırgın durumundan hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında vücudun ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri de karşılayacaktır. Hastanede atom serum yaptırmak isteyen pek çok hasta olmaktadır. Fakat insanlar bu serumu yaptırmak için bazı durumlarda hastaneye gitmek ve orada sıra beklemek istememektedir. Zaten kendisini kırgın hisseden veya hasta olan kişi bir de hastanede sıra beklemek istememektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Firmamız uzun süredir evde sağlık hizmetleri veren firmaların başında gelmektedir. İzmir’in en köklü firmalarından birisidir. Bu noktada sizlere ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaktadır.

Evde Atom Serum Nedir?

Evde atom serum adından da anlayabileceğiniz gibi atom serumun evinize getirilerek evinizde yapılmasıdır. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada atom serum yaptırmak istediğinizde alanında uzman olan bir hemşiremizi evinize yönlendirmektedir. Bu noktada ideal şartlarda taşınan serum da sizlere gönderilmektedir. Alanında uzman hemşiremiz bu noktada sizlere bu serumu takmaktadır. Hemşiremiz serumu taktıktan sonra bitene kadar başınızda beklemektedir. Serum bittikten sonra serumu çıkarmakta ve son kontrollerini yapmaktadır. Bu noktada başka bir hastalığınız olup olmadığını da sormaktadır. İsterseniz bu noktada doktora yönlendirme de yapabilmektedir. Eğer başka bir sorununuz yoksa süreci tamamlamaktadır. Firmamız her zaman sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Bu noktada ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri uzman doktorumuz belirlemekte ve yine alanında uzman olan tecrübeli bir hemşiremiz evinize gelerek bunu size yapmaktadır.

Atom Serum Fiyatları

Atom serum fiyatı da insanların merak ettiği konulardan birisidir. Fakat bu noktada sabit bir fiyat verilmesi mümkün değildir. İçerisine konulanlara göre fiyat değişmektedir. Fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.