Evde bakım hizmetleri arasında en çok aranılan hizmet enjeksiyon hizmeti olmaktadır. Özellikle yatalak olan hastalar veya hastaneye gitme konusunda zorluk yaşayan engelli vatandaşlar bu hizmete çok fazla ilgi göstermektedir. Bu tür hastaların hastaneye gitmesi çok zordur. Bu da yaptırmaları gereken iğnelerin aksamasına neden olabilmektedir. Deva Sağlık Kabini firmamız bu noktada sizlere her türlü evde bakım hizmetini vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmetlerin arasında bu hizmet de bulunmaktadır. Firmamız her türlü iğnenizi en doğru şekilde yapmaktadır. Firmamız İzmir ilimizin tamamına hizmet vermektedir.

Uzmanlar Eşliğinde Enjeksiyon Hizmeti

Firmamız sunduğu hizmetlerde alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Bu noktada enjeksiyon hizmetinde de alanında uzman olan hemşireler sizlere hizmet vermektedir. Ekibimiz bu konuda en geniş olan ekiplerden birisidir. İhtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık hizmetinin en doğru şekilde karşılanması için firmamız gereken özeni göstermektedir. Hastaların ağrı veya acı çekmemesi için gerekli işlemi en doğru şekilde yapmaktadır. İşlem sonrasında morluk veya kızarıklık oluşması da en az düzeyde olmaktadır.

Firmamız İzmir ilimizde hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Tabii ki bu tecrübesi ve alanında uzman ekibi sayesinde de sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Enjeksiyon hizmeti konusunda da en iyi hizmet verilmektedir. Bu noktada farklı iğneler yapılabilmektedir. Ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde iğnenin ne iğnesi olduğu mutlaka öğrenilmektedir. Sizlere bu alanda uzman olan bir hemşire arkadaşımız gönderilmektedir.

Evde Enjeksiyon Uygulamasında Dikkat Edilecekler

Tabii ki evde enjeksiyon uygulaması yaparken de dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunmaktadır. Bunların başında da temizlik gelmektedir. Mutlaka uygulanacak olan iğne steril olmalıdır. Yine hastanın iğne yapılacak kısmı da steril olmalıdır. Ekibimiz bu noktada çok dikkatli davranmaktadır. Kullanılan tüm ürünlerimiz paketinde bulunmaktadır. Yine pamuk ve alkol gibi hastanın vücudunun temizlenmesi için gereken malzemeler de ekibimizin yanında bulunmaktadır. Bu sayede temizlik anlamında en ufak bir problem bile olmaması sağlanmaktadır. Bu konuda dikkat ettiğimiz unsurlardan bir diğeri de bölgenin fazla kızarmaması ve morarmaması olmaktadır. Ekibimiz bu konuda uzmandır.