Bazı yaralar için dikiş atılması gerekmektedir. Aksi halde bu yaranın kapanması ve etinizin birbirini tutması mümkün olmamaktadır. Dikişler görevini yaptıktan ve yara iyileştikten sonra da bu dikişlerin alınması gerekmektedir. Fakat bu işlemler için hastaneye gitmek istemeyen insanlar olabilmektedir. Bu durumda Deva Sağlık Kabini firmamız yardımınıza koşmaktadır. Firmamız İzmir ilinde uzun süredir hizmet veren evde sağlık firmalarından birisidir. Bu alanda hizmet veren en köklü firmaların arasında yer almaktadır. Bu alandaki tecrübesi ve alanında uzman olan ekibi ile sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde dikiş alma dikiş atma hizmetlerini de bu noktada sizlere vermektedir.

Evde Dikiş Atma ve Dikiş Alma Nedir?

Evde dikiş atma işlemi tabii ki her yarada yapılamamaktadır. Bu noktada çok derin olan ve çok kanaması olan durumlarda acilen hastaneye gidilmesi gerekmektedir. Fakat dikiş alma işlemi her hastada evde yapılabilmektedir. Bu noktada evinizde dikiş attırmak veya dikiş aldırmak istediğinizde ilk olarak Deva Sağlık Kabini firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız bu aşamadan sonra randevunuzu oluşturacak ve belirlediğiniz vakitte evinize gelecektir. Uzman doktorumuz dikiş alma dikiş atma hizmetlerini sizlere verecektir. Bu noktada evinize mutlaka uzman bir doktorumuz veya uzman bir hemşiremiz yollanmaktadır. Özellikle dikiş atma işlemi için mutlaka doktorlarımız görevlendirilmektedir. Sağlık ekibimiz işlemleri tamamladıktan sonra mutlaka gerekli kontrolleri yapmakta ve gerekli olan sterilizasyonu sağlamaktadır. Dikiş atılan veya dikişleri alınan bölgenin enfeksiyon kapmasını engellemektedir.

Dikiş Alma Dikiş Atma Ücretleri

Bu noktada hastaların dikiş alma dikiş atma hizmeti hakkında en çok araştırdığı konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. İnsanlar tabii ki bir hizmetten yararlanmadan önce bu hizmetin ücretini öğrenmek istemektedir. Bu noktada firmamız maalesef sizlere sabit bir fiyat verememektedir. Bu noktada en güncel fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz hem sorduğunuz tüm sorulara cevap verecek hem de fiyat bilgisini sizlere sunacaktır. Bu aşamada hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız da mümkündür. Ekibimiz gerekli olan tüm konularda destek sunmaktadır.